Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/11/04
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
22  - 4 BETI ONAK (Romero - Ayensa)
  • ROMERO ACEDO, A.
  • AYENSA AIZPUN, J.
2022/11/04
18:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
7  - 22 OBERENA (Berrruete - Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • REDIN MAULEON, A.
2022/11/06
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO
 Deialdia 2
2022/11/10
20:30
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Romero - Ayensa)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • ROMERO ACEDO, A.
7  - 22 AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2022/11/12
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
2022/11/13
-
- OBERENA (Berrruete - Redin)   Descanso
 Deialdia 3
2022/11/18
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Berrruete - Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • REDIN MAULEON, A.
22  - 16 BETI ONAK (Romero - Ayensa)
  • ROMERO ACEDO, A.
  • AYENSA AIZPUN, J.
2022/11/18
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
  ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2022/11/20
-
- Descanso   LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)
 Deialdia 4
2022/11/24
21:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • ROLDAN MARZO, M.
22  - 9 AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2022/11/27
-
- Descanso   BETI ONAK (Romero - Ayensa)
2022/11/27
11:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO   OBERENA (Berrruete - Redin)
 Deialdia 5
2022/12/02
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Berrruete - Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • REDIN MAULEON, A.
22  - 17 LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
2022/12/04
-
- AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)   Descanso
2022/12/04
-
- BETI ONAK (Romero - Ayensa)   ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Berrruete - Redin)   6 3 3 0 0 66 40
2 LAGUNAK (Senosiain - De la Torre)   5 3 2 1 0 61 35
3 AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)   4 3 1 2 0 38 51
4 BETI ONAK (Romero - Ayensa)   3 3 0 3 0 27 66
5 ZUGARRALDE (Lerga - Villanueva) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/11/05
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Armendariz - Tabar)
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
  • TABAR HUARTE, J.
22  - 13 ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)
  • MURILLO ELIA, J.
  • MIKELARENA ARIZTEGI, M.
2022/11/05
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
22  - 17 SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2022/11/06
-
- Descanso   OBERENA (Armendariz - Zuasti)
 Deialdia 2
2022/11/11
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)
  • SARASA CALZADO, J.
  • MURILLO ELIA, J.
21  - 22 PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
2022/11/12
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Armendariz - Zuasti)
  • ARMENDARIZ OLAGUE, M.
  • ZUASTI ETXANIZ, A.
7  - 22 IRURTZUN (Armendariz - Tabar)
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
  • TABAR HUARTE, J.
2022/11/13
-
- SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)   Descanso
 Deialdia 3
2022/11/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
9  - 22 ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • MURILLO ELIA, J.
2022/11/19
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
22  - 12 OBERENA (Armendariz - Zuasti)
  • ARMENDARIZ OLAGUE, M.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
2022/11/20
-
- Descanso   IRURTZUN (Armendariz - Tabar)
 Deialdia 4
2022/11/26
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Armendariz - Tabar)
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
  • TABAR HUARTE, J.
22  - 19 PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
2022/11/27
-
- Descanso   ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)
2022/11/27
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Armendariz - Zuasti)
  • ARMENDARIZ OLAGUE, M.
  • ZUASTI ETXANIZ, A.
22  - 19 SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
  • SANZ GARCIA, D.
 Deialdia 5
2022/12/03
10:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2  - 22 IRURTZUN (Armendariz - Tabar)
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
  • TABAR HUARTE, J.
2022/12/04
-
- PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)   Descanso
2022/12/04
11:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)
  • SARASA CALZADO, J.
  • MURILLO ELIA, J.
22  - 19 OBERENA (Armendariz - Zuasti)
  • YANIZ PEREZ, S.
  • ZUASTI ETXANIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Armendariz - Tabar)   8 4 4 0 0 88 41
2 PAZ ZIGANDA (Lacabe - Prim)   7 4 3 1 0 85 72
3 ULTZAMA (Murillo - Mikelarena)   6 4 2 2 0 78 72
4 OBERENA (Armendariz - Zuasti)   5 4 1 3 0 60 85
5 SAN MIGUEL (Lander - Ruiz de Larramendi)   4 4 0 4 0 47 88
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/11/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
  • ARTOLA AZCONA, J.
15  - 22 IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
2022/11/05
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
22  - 15 PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
2022/11/06
-
- Descanso   BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
 Deialdia 2
2022/11/12
10:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • TIRADO GOÑI, J.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
22  - 15 LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • OREJA ARRATIBEL, I.
2022/11/13
-
- IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)   Descanso
2022/11/13
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
5  - 22 SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
  • ARTOLA AZCONA, J.
 Deialdia 3
2022/11/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
  • ARTOLA AZCONA, J.
10  - 22 BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • TIRADO GOÑI, J.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
2022/11/20
-
- Descanso   LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
2022/11/20
12:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 0 PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)
 Deialdia 4
2022/11/24
19:40
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • TIRADO GOÑI, J.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
20  - 22 IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
2022/11/26
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
  • IRIARTE CILVETI, O.
22  - 17 SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)
  • GOÑI LOPEZ, M.
  • ARTOLA AZCONA, J.
2022/11/27
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)
 Deialdia 5
2022/12/02
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
17  - 22 BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • TIRADO GOÑI, J.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
2022/12/03
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 11 LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
2022/12/04
-
- SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Murgiondo - Lizarraga)   8 4 4 0 0 88 46
2 BETI ONAK (Tirado - Fernandez)   7 4 3 1 0 86 64
3 LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)   6 4 2 2 0 70 76
4 SAN MIGUEL (Otxotorena - Artola)   5 4 1 3 0 64 71
5 PAZ ZIGANDA (Ibarra - Bidaurreta)   4 4 0 4 0 37 88
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/11/03
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)
  • ILARREGUI ARIZTEGI, X.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
22  - 18 LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GALARTZA LIZARTZA, L.
2022/11/05
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 4 ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)
  • MORENO CARRO, D.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2022/11/06
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)
 Deialdia 2
2022/11/12
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • SOTIL MIKEO, J.
22  - 18 ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
2022/11/12
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)
  • PLAZA SANZ, I.
  • PEÑAS IRIGOYEN, A.
22  - 12 OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)
  • ILARREGUI ARIZTEGI, X.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
2022/11/13
-
- ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)   Descanso
 Deialdia 3
2022/11/19
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)
  • MORENO CARRO, D.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
3  - 22 LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GALARTZA LIZARTZA, L.
2022/11/19
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 16 P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PEÑAS IRIGOYEN, A.
2022/11/20
-
- Descanso   OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)
 Deialdia 4
2022/11/25
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)
  • PLAZA SANZ, I.
  • PEÑAS IRIGOYEN, A.
22  - 5 ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • MORENO CARRO, D.
2022/11/27
-
- Descanso   LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)
2022/11/27
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • ILARREGUI ARIZTEGI, X.
22  - 19 ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
 Deialdia 5
2022/12/03
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
3  - 22 OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)
  • ILARREGUI ARIZTEGI, X.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
2022/12/03
17:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GALARTZA LIZARTZA, L.
19  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)
  • PLAZA SANZ, I.
  • PEÑAS IRIGOYEN, A.
2022/12/04
-
- ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Plaza - Peñas)   7 4 3 1 0 82 58
2 OBERENA (Ilarregi - Apeztegia)   7 4 3 1 0 78 62
3 LARRAUN (I. Galartza - L. Galartza)   6 4 2 2 0 81 65
4 ZUGARRALDE (Baleztena - Agirre)   6 4 2 2 0 81 64
5 ZUGARRALDE (Moreno - Maiza)   4 4 0 4 0 15 88