Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BINAKA URRI-ABEN KADETE 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
22  - 6 SAN MIGUEL C
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
2013/10/26
16:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE
  • JIMENEZ SAEZ, R.
  • FLORES PALACIOS, U.
10  - 22 IRURTZUN B
  • COBOS SOLANO, J.
  • ARZOZ LARRAGA, I.
2013/10/27
-
- G.PILOTA   DESCANSO
 Deialdia 2
2013/10/31
19:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
22  - 10 G.PILOTA
  • VARGAS FERNANDEZ, I.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
2013/11/02
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • COBOS SOLANO, J.
  • ARZOZ LARRAGA, I.
3  - 22 SAN MIGUEL B
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2013/11/03
-
- DESCANSO   ALDABIDE
 Deialdia 3
2013/11/08
17:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • ARBIZU ALBERTO, A.
  • VARGAS FERNANDEZ, I.
22  - 7 ALDABIDE
  • FLORES PALACIOS, U.
  • REPARAZ GARTZIANDIA, A.
2013/11/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
22  - 0 * IRURTZUN B
*Equipo no presentado
2013/11/10
-
- SAN MIGUEL B   DESCANSO
 Deialdia 4
2013/11/15
17:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • NEIRA TELLO, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
22  - 12 IRURTZUN B
  • ARZOZ LARRAGA, I.
  • COBOS SOLANO, J.
2013/11/16
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE
  • JIMENEZ SAEZ, R.
  • FLORES PALACIOS, U.
1  - 22 SAN MIGUEL B
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
2013/11/17
-
- DESCANSO   SAN MIGUEL C
 Deialdia 5
2013/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C 22  - 0 * ALDABIDE
*Equipo no presentado
2013/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
22  - 5 G.PILOTA
  • NEIRA TELLO, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
2013/11/24
-
- IRURTZUN B   DESCANSO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL B   8 4 4 0 0 88 15
2 SAN MIGUEL C   7 4 3 1 0 72 32
3 G.PILOTA   6 4 2 2 0 59 63
4 IRURTZUN B   4 4 1 2 1 37 76
5 ALDABIDE   3 4 0 3 1 18 88
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • MORRAS RIPA, D.
  • PEREZ ILARDUYA, E.
22  - 12 SAN MIGUEL E
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • VALENTIN URRA, A.
2013/10/26
-
- MENDILLORRI   BERRIOZAR (RETIRADO)
2013/10/26
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • IRIARTE CASBAS, I.
22  - 7 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • JIMENEZ SALINAS, I.
 Deialdia 2
2013/11/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • VALENTIN URRA, A.
22  - 17 MENDILLORRI
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
2013/11/02
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • JIMENEZ SALINAS, I.
22  - 11 SAN MIGUEL D
  • PEREZ ILARDUYA, E.
  • MORRAS RIPA, D.
2013/11/03
-
- BERRIOZAR (RETIRADO)   ERASO
 Deialdia 3
2013/11/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • VALENTIN URRA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
14  - 22 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • JIMENEZ SALINAS, I.
2013/11/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
5  - 22 ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
2013/11/10
-
- SAN MIGUEL D   BERRIOZAR (RETIRADO)
 Deialdia 4
2013/11/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
11  - 22 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • JIMENEZ SALINAS, I.
2013/11/16
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
22  - 10 SAN MIGUEL D
  • MORENO ABREGO, D.
  • PEREZ ILARDUYA, E.
2013/11/17
-
- BERRIOZAR (RETIRADO)   SAN MIGUEL E
 Deialdia 5
2013/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • VALENTIN URRA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
6  - 22 ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • IRIARTE CASBAS, I.
2013/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D 22  - 0 * MENDILLORRI
*Equipo no presentado
2013/11/24
-
- ATARRABIA   BERRIOZAR (RETIRADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERASO   8 4 4 0 0 88 28
2 ATARRABIA   7 4 3 1 0 73 58
3 SAN MIGUEL D   6 4 2 2 0 65 56
4 SAN MIGUEL E   5 4 1 3 0 54 83
5 MENDILLORRI   3 4 0 3 1 33 88
6 BERRIOZAR (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak