Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA NESKAK 1. FASEA NKJ - ESKUZ, BIKOTE NESKAK GAZTEAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/10/07
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lasa - Oskoz)
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
22  - 10 SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
2022/10/09
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
22  - 11 ERREKA (Vertiz - Madariaga)
  • VERTIZ BABACE, N.
  • MADARIAGA ALBERDI, O.
 Deialdia 2
2022/10/14
18:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
  • AGORRETA ZABALZA, K.
22  - 9 SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
2022/10/15
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Vertiz - Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
  • VERTIZ BABACE, N.
11  - 22 OBERENA (Lasa - Oskoz)
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
 Deialdia 3
2022/10/20
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lasa - Oskoz)
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
22  - 19 AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
  • AGORRETA ZABALZA, K.
2022/10/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
22  - 14 ERREKA (Vertiz - Madariaga)
  • VERTIZ BABACE, N.
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
 Deialdia 4
2022/11/04
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
  • SOTIL MIKEO, J.
13  - 22 OBERENA (Lasa - Oskoz)
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
2022/11/05
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Vertiz - Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
  • VERTIZ BABACE, N.
10  - 22 AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
  • AGORRETA ZABALZA, K.
 Deialdia 5
2022/11/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lasa - Oskoz) 22  - 0 * ERREKA (Vertiz - Madariaga)
*Equipo no presentado
2022/11/11
18:30
Betelu - Escuelas SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
  • SOTIL MIKEO, J.
22  - 0 AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
 Deialdia 6
2022/11/26
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Vertiz - Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
  • VERTIZ BABACE, N.
9  - 22 SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
  • SOTIL MIKEO, J.
2022/11/26
12:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta - Agorreta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
  • AGORRETA ZABALZA, K.
22  - 14 OBERENA (Lasa - Oskoz)
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Lasa - Oskoz)   11 6 5 1 0 124 75
2 AURRERA (Zabaleta - Agorreta)   10 6 4 2 0 107 88
3 SAN MIGUEL (Arrastia - Sotil)   9 6 3 3 0 98 89
4 ERREKA (Vertiz - Madariaga)   5 6 0 5 1 55 132