Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA NESKAK 1. FASEA NKJ - E. BINAKA NESKAK KADETE - 1. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/30
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
2  - 18 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
2022/09/30
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
18  - 6 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
2022/09/30
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
2022/10/01
-
- Descanso   UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
2022/10/01
11:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
18  - 15 ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
 Deialdia 2
2022/10/07
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
18  - 2 HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
2022/10/07
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
18  - 14 ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
2022/10/07
20:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
4  - 18 ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
2022/10/08
-
- ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO   Descanso
2022/10/08
10:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
  BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO
 Deialdia 3
2022/10/14
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
21  - 22 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • IRIARTE ARIZ, H.
  • ARRONDO SANZ, I.
2022/10/14
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
17  - 18 UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
2022/10/15
-
- Descanso   ARDOI (Gomez - Madariaga)
2022/10/15
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
  • RAZKIN IGOA, H.
  • FLORES RAZKIN, A.
  OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
2022/10/15
-
- BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
 Deialdia 4
2022/10/21
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
12  - 18 ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
2022/10/21
19:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
18  - 2 HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
2022/10/22
-
- MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)   BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO
2022/10/22
-
- OBERENA (Petri - Crespo)   Descanso
2022/10/22
10:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
  ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
  • RAZKIN IGOA, E.
  • FLORES RAZKIN, A.
 Deialdia 5
2022/10/27
20:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
10  - 22 ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
2022/10/28
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
18  - 13 ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
2022/10/29
-
- BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
2022/10/29
-
- Descanso   ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
2022/10/29
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
  • RAZKIN IGOA, E.
  • FLORES RAZKIN, A.
  MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
 Deialdia 6
2022/11/04
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
  • RAZKIN IGOA, E.
  • FLORES RAZKIN, A.
2022/11/04
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
18  - 7 HUARTE (Gomes - Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOI, N.
2022/11/04
20:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • IRIARTE ARIZ, H.
  • ARRONDO SANZ, I.
6  - 18 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
2022/11/05
-
- ARDOI (Gomez - Madariaga)   BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO
2022/11/05
-
- ADOS PILOTA (Altxu - Berro)   Descanso
 Deialdia 7
2022/11/11
18:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
18  - 2 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
2022/11/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
11  - 18 UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
2022/11/11
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
  • RAZKIN IGOA, E.
  • FLORES RAZKIN, A.
  ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
2022/11/12
-
- BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
2022/11/12
-
- Descanso   HUARTE (Gomes - Izcue)
 Deialdia 8
2022/11/18
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
18  - 14 OBERENA (Petri - Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
  • PETRI GARRIDO, A.
2022/11/19
-
- HUARTE (Gomes - Izcue)   BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO
2022/11/19
-
- Descanso   MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
2022/11/19
11:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
  ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO
2022/11/20
12:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
18  - 13 ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALBERRO ISASI, D.
  • ALTXU MARTIN, I.
 Deialdia 9
2022/11/25
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA (Petri - Crespo)
  • PETRI GARRIDO, A.
  • CRESPO CATALAN, M.
18  - 13 ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
2022/11/26
-
- BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   Descanso
2022/11/26
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO   HUARTE (Gomes - Izcue)
2022/11/26
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
3  - 18 UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2022/11/26
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Altxu - Berro)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • ALBERRO ISASI, D.
7  - 18 ARDOI (Gomez - Madariaga)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Sagardui - Legarreta)   12 6 6 0 0 108 60
2 OBERENA (Petri - Crespo)   10 6 4 2 0 97 70
3 ADOS PILOTA (Iriarte - Irigoyen)   10 6 4 2 0 102 74
4 ARDOI (Gomez - Madariaga)   10 6 4 2 0 102 73
5 ADOS PILOTA (Altxu - Berro)   8 6 2 4 0 84 76
6 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)   7 6 1 5 0 43 111
7 HUARTE (Gomes - Izcue)   6 6 0 6 0 44 116
8 ALDABIDE (Razkin - Agirre) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
9 BORTZIRIAK (Martinez-Martinez) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0