Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA BANAKA 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/02
-
- Descanso   TENIS (Ubanell)
2022/09/03
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
0  - 2
(8-10)
(8-10)
AMAYA (Ciaurriz)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
 Deialdia 2
2022/09/03
-
- Descanso   AMAYA (Ciaurriz)
2022/09/03
17:00
Pamplona - Larraina TENIS (Ubanell)
  • UBANELL MORENO, J.
1  - 2
(9-10)
(10-8)
(7-10)
LARRAINA (Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
 Deialdia 3
2022/09/04
-
- LARRAINA (Eslava)   Descanso
2022/09/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Ciaurriz)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
2  - 1
(10-8)
(6-10)
(10-3)
TENIS (Ubanell)
  • UBANELL MORENO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AMAYA (Ciaurriz)   4 2 2 0 0 4 1 46 37
2 LARRAINA (Eslava)   3 2 1 1 0 2 3 44 46
3 TENIS (Ubanell)   2 2 0 2 0 2 4 47 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/02
-
- Descanso   OBERENA (Purroy)
2022/09/03
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Rabas)
  • RABAS ACUÑA, A.
0  - 2
(1-10)
(4-10)
AMAYA (Plano)
  • PLANO ALGARRA, E.
 Deialdia 2
2022/09/03
-
- Descanso   AMAYA (Plano)
2022/09/03
17:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Purroy)
  • PURROY CAÑADA, I.
2  - 0
(10-6)
(10-7)
LARRAINA (Rabas)
  • RABAS ACUÑA, A.
 Deialdia 3
2022/09/04
-
- LARRAINA (Rabas)   Descanso
2022/09/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Plano)
  • PLANO ALGARRA, E.
2  - 0
(10-7)
(10-1)
OBERENA (Purroy)
  • PURROY CAÑADA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AMAYA (Plano)   4 2 2 0 0 4 0 40 13
2 OBERENA (Purroy)   3 2 1 1 0 2 2 28 33
3 LARRAINA (Rabas)   2 2 0 2 0 0 4 18 40
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/02
-
- Descanso   OBERENA (Andueza)
2022/09/03
10:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Perez)
  • PEREZ ECHARTE, G.
2  - 1
(10-1)
(7-10)
(10-3)
TENIS (Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
 Deialdia 2
2022/09/03
-
- Descanso   TENIS (Escala)
2022/09/03
17:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA SANZ, X.
2  - 1
(10-9)
(4-10)
(10-5)
AMAYA (Perez)
  • PEREZ ECHARTE, G.
 Deialdia 3
2022/09/04
-
- AMAYA (Perez)   Descanso
2022/09/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
0  - 2
(5-10)
(4-10)
OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA SANZ, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Andueza)   4 2 2 0 0 4 1 44 33
2 AMAYA (Perez)   3 2 1 1 0 3 3 51 38
3 TENIS (Escala)   2 2 0 2 0 1 4 23 47
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/02
-
- Descanso   OBERENA (Berrogui, D.)
2022/09/03
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Perez Galbete, G.)
  • PEREZ GALBETE, G.
2  - 0
(10-2)
(10-1)
AMAYA ( Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, A.
 Deialdia 2
2022/09/03
-
- Descanso   AMAYA ( Esparza)
2022/09/03
17:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Berrogui, D.)
  • BERROGUI ARRONDO, D.
2  - 0
(10-9)
(10-9)
LARRAINA (Perez Galbete, G.)
  • PEREZ GALBETE, G.
 Deialdia 3
2022/09/04
-
- LARRAINA (Perez Galbete, G.)   Descanso
2022/09/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA ( Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, A.
0  - 2
(5-10)
(5-10)
OBERENA (Berrogui, D.)
  • BERROGUI ARRONDO, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Berrogui, D.)   4 2 2 0 0 4 0 40 28
2 LARRAINA (Perez Galbete, G.)   3 2 1 1 0 2 2 38 23
3 AMAYA ( Esparza)   2 2 0 2 0 0 4 13 40
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/09/02
-
- Descanso   AMAYA (Mayo)
2022/09/03
10:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Berrogui, M)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
2  - 1
(10-3)
(9-10)
(10-9)
TENIS (Araujo)
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
 Deialdia 2
2022/09/03
-
- Descanso   TENIS (Araujo)
2022/09/03
17:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Mayo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
2  - 1
(4-10)
(10-3)
(10-0)
OBERENA (Berrogui, M)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
 Deialdia 3
2022/09/04
-
- OBERENA (Berrogui, M)   Descanso
2022/09/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Araujo)
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
0  - 2
(6-10)
(8-10)
AMAYA (Mayo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AMAYA (Mayo)   4 2 2 0 0 4 1 44 27
2 OBERENA (Berrogui, M)   3 2 1 1 0 3 3 42 46
3 TENIS (Araujo)   2 2 0 2 0 1 4 36 49