Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BINAKA URRI-ABEN KUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
18  - 8 TXARUTA A
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2013/10/26
16:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • MARIÑELARENA ETXEBERRIA, A.
10  - 18 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
2013/10/26
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
18  - 9 HUARTE A
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
 Deialdia 2
2013/11/01
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
18  - 11 ALDABIDE A
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • MARIÑELARENA ETXEBERRIA, A.
2013/11/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
2  - 18 ARDOI A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
2013/11/02
10:00
Oronoz Mugaire - Oronoz TXARUTA A
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
17  - 18 ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
 Deialdia 3
2013/11/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
18  - 4 HUARTE A
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
2013/11/09
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
18  - 7 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
2013/11/09
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • MARIÑELARENA ETXEBERRIA, A.
10  - 18 TXARUTA A
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
 Deialdia 4
2013/11/16
09:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
18  - 4 HUARTE A
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2013/11/16
09:30
Almandoz - Ederrena TXARUTA A
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
18  - 16 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
2013/11/16
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
18  - 6 ALDABIDE A
  • MARIÑELARENA ETXEBERRIA, A.
  • IMAZ BERAMENDI, K.
 Deialdia 5
2013/11/22
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
18  - 10 TXARUTA A
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2013/11/22
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • MARIÑELARENA ETXEBERRIA, A.
6  - 18 ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
2013/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
18  - 4 ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI A   10 5 5 0 0 90 27
2 SAN MIGUEL A   8 5 3 2 0 72 54
3 ESTERIBAR A   8 5 3 2 0 65 68
4 HUARTE A   7 5 2 3 0 53 75
5 TXARUTA A   7 5 2 3 0 71 80
6 ALDABIDE A   5 5 0 5 0 43 90
Dokumentuak