Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ ESKUZ BINAKA BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/12
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A 22  - 9 HUARTE B
2012/10/12
11:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE 6  - 22 OBERENA B
2012/10/13
17:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE 20  - 22 SAN MIGUEL B
 Deialdia 2
2012/10/19
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A 22  - 17 ALDABIDE
2012/10/20
09:30
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA B 22  - 10 SAN MIGUEL B
2012/10/20
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B 22  - 8 BI-AIZPE
 Deialdia 3
2012/10/26
20:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE 7  - 22 ERREKA A
2012/10/27
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE 4  - 22 OBERENA B
2012/10/27
16:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B 12  - 22 HUARTE B
 Deialdia 4
2012/11/03
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A 22  - 13 SAN MIGUEL B
2012/11/03
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B 22  - 18 OBERENA B
2012/11/04
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE 14  - 22 ALDABIDE
 Deialdia 5
2012/11/10
12:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE 10  - 22 HUARTE B
2012/11/10
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B 22  - 0 * BI-AIZPE
*Equipo no presentado
2012/11/10
17:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA B 15  - 22 ERREKA A
Multzoa: B    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/10
19:00
Alsasua - Burunda ALSASUA 22  - 13 TXARUTA
2012/10/12
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B 22  - 13 BURUZGAIN B
2012/10/12
19:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A 22  - 14 PILOTAJAUKU
 Deialdia 2
2012/10/18
20:00
Elizondo - Baztan TXARUTA 22  - 12 PILOTAJAUKU
2012/10/19
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B 22  - 12 SAN MIGUEL A
2012/10/20
11:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B 1  - 22 ALSASUA
 Deialdia 3
2012/10/26
20:00
Alsasua - Burunda ALSASUA 22  - 14 ERREKA B
2012/10/27
12:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU 22  - 7 BURUZGAIN B
2012/10/27
16:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A 21  - 22 TXARUTA
 Deialdia 4
2012/11/01
11:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B 22  - 17 PILOTAJAUKU
2012/11/01
13:30
Estella - Remontival ALSASUA
*Equipo no presentado
0 *  - 22 SAN MIGUEL A
2012/11/01
17:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B 5  - 22 TXARUTA
 Deialdia 5
2012/11/09
18:00
Elizondo - Baztan TXARUTA 22  - 13 ERREKA B
2012/11/10
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A 22  - 6 BURUZGAIN B
2012/11/11
17:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU 9  - 22 ALSASUA
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik