Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PGOMAZ NESKAK HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/03/12
-
- Descanso   MENDILLORRI (Lacunza - Nuin)
2022/03/12
11:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Zubiria - Aldaz) 25  - 0 G.PILOTA (Loiarte - Campos)
 Deialdia 2
2022/03/19
-
- Descanso   G.PILOTA (Loiarte - Campos)
2022/03/19
10:30
Lekunberri - Trinkete MENDILLORRI (Lacunza - Nuin)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • NUIN OLITE, I.
25  - 12 G.PILOTA (Zubiria - Aldaz)
  • ZUBIRIA OLAGUE, O.
  • ALDAZ CID, M.
 Deialdia 3
2022/03/26
-
- G.PILOTA (Zubiria - Aldaz)   Descanso
2022/03/26
10:00
Lekunberri - Trinkete G.PILOTA (Loiarte - Campos)
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
11  - 25 MENDILLORRI (Lacunza - Nuin)
  • NUIN OLITE, I.
  • LACUNZA ALCALA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI (Lacunza - Nuin)   4 2 2 0 0 50 23
2 G.PILOTA (Zubiria - Aldaz)   3 2 1 1 0 37 25
3 G.PILOTA (Loiarte - Campos)   2 2 0 2 0 11 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/03/12
-
- Descanso   G.PILOTA (Amado - Jimenez)
2022/03/12
10:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete MENDILLORRI (Arraras - Azanza)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • AZANZA BURUSCO, A.
16  - 25 LARRAUN (Etxarri - Imaz)
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
 Deialdia 2
2022/03/19
-
- Descanso   LARRAUN (Etxarri - Imaz)
2022/03/19
10:30
Lekunberri - Trinkete G.PILOTA (Amado - Jimenez)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
18  - 25 MENDILLORRI (Arraras - Azanza)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • AZANZA BURUSCO, A.
 Deialdia 3
2022/03/26
-
- MENDILLORRI (Arraras - Azanza)   Descanso
2022/03/26
10:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Etxarri - Imaz)
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
19  - 25 G.PILOTA (Amado - Jimenez)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Etxarri - Imaz)   3 2 1 1 0 44 41
2 G.PILOTA (Amado - Jimenez)   3 2 1 1 0 43 44
3 MENDILLORRI (Arraras - Azanza)   3 2 1 1 0 41 43