Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BETERANOAK 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/03/25
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sarasibar - Rodriguez)
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
22  - 13 ROTXAPEA (Moreno - Irigoyen)
  • MORENO MUGICA, J.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2022/04/22
18:30
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Buñuales - Aceña)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
22  - 11 ROTXAPEA (Ayala - De Miguel)
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
  • AYALA VERGARA, M.
 Deialdia 2
2022/04/01
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sarasibar - Rodriguez)
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
22  - 7 ROTXAPEA (Ayala - De Miguel)
  • AYALA VERGARA, M.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
2022/04/01
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Moreno - Irigoyen)
  • MORENO MUGICA, J.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
20  - 22 ROTXAPEA (Buņuales - Aceņa)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
 Deialdia 3
2022/03/18
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Ayala - De Miguel)
  • AYALA VERGARA, M.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
8  - 22 ROTXAPEA (Moreno - Irigoyen)
  • MORENO MUGICA, J.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2022/03/18
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Buñuales - Aceña)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
22  - 21 ROTXAPEA (Sarasibar - Rodriguez)
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Buņuales - Aceņa)   6 3 3 0 0 66 52
2 ROTXAPEA (Sarasibar - Rodriguez)   5 3 2 1 0 65 42
3 ROTXAPEA (Moreno - Irigoyen)   4 3 1 2 0 55 52
4 ROTXAPEA (Ayala - De Miguel)   3 3 0 3 0 26 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/03/11
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Marin - Ulibarrena)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
22  - 11 ROTXAPEA (Salaberri - Garmendia)
  • SALAVERRI MARTINEZ, A.
  • GARMENDIA FERNANDEZ, M.
2022/04/22
18:30
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Ayestaran - San Martin)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • SAN MARTIN LASA, U.
22  - 8 ROTXAPEA (Jaunarena - Lopez)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
 Deialdia 2
2022/03/25
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Salaberri - Garmendia)
  • SALAVERRI MARTINEZ, A.
  • GARMENDIA FERNANDEZ, M.
21  - 22 ROTXAPEA (Ayestaran - San Martin)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • SAN MARTIN LASA, U.
2022/05/06
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Marin - Ulibarrena)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
22  - 19 ROTXAPEA (Jaunarena - Lopez)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
 Deialdia 3
2022/04/08
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Jaunarena - Lopez)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
20  - 22 ROTXAPEA (Salaberri - Garmendia)
  • SALAVERRI MARTINEZ, A.
  • GARMENDIA FERNANDEZ, M.
2022/04/29
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Ayestaran - San Martin)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • SAN MARTIN LASA, U.
22  - 9 ROTXAPEA (Marin - Ulibarrena)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Ayestaran - San Martin)   6 3 3 0 0 66 38
2 ROTXAPEA (Marin - Ulibarrena)   5 3 2 1 0 53 52
3 ROTXAPEA (Salaberri - Garmendia)   4 3 1 2 0 54 64
4 ROTXAPEA (Jaunarena - Lopez)   3 3 0 3 0 47 66