Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BETERANOAK 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/03/07
-
- Descanso   ROTXAPEA (Sagües - Indurain)
2022/04/29
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
12  - 22 ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
2022/04/29
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
12  - 22 ROTXAPEA (Pierola - Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
 Deialdia 2
2022/03/08
-
- ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)   Descanso
2022/03/18
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sagües - Indurain)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
22  - 11 ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2022/03/25
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Pierola - Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
22  - 13 BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
 Deialdia 3
2022/03/09
-
- Descanso   ARDOI (Garcia - Roldan II)
2022/03/11
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
15  - 22 ROTXAPEA (Pierola - Eugui)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
2022/03/11
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
20  - 22 ROTXAPEA (Sagües - Indurain)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
 Deialdia 4
2022/03/10
-
- Descanso   ROTXAPEA (Pierola - Eugui)
2022/04/08
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
20  - 22 BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
2022/05/06
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sagües - Indurain)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
22  - 15 ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
 Deialdia 5
2022/03/11
-
- BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)   Descanso
2022/04/01
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
11  - 22 ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2022/04/08
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Pierola - Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
19  - 22 ROTXAPEA (Sagües - Indurain)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Sagües - Indurain)   8 4 4 0 0 88 65
2 ROTXAPEA (Pierola - Eugui)   7 4 3 1 0 85 62
3 ARDOI (Garcia - Roldan II)   5 4 1 3 0 65 77
4 ROTXAPEA (M. Echeverria - Arizaleta)   5 4 1 3 0 63 78
5 BERRIOZAR (Etxeberria - Mariezkurrena)   5 4 1 3 0 67 86