Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - KIMU 1. MAILAKO ESKU BIKOTEAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/02/26
-
- Descanso   HUARTE A
2022/02/26
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • EZKURRA EZKURRA, M.
  • LEIZA BALEZTENA, M.
18  - 10 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2022/02/26
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
13  - 18 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
 Deialdia 2
2022/03/11
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • FONSECA LERGA, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
8  - 18 ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
2022/03/12
-
- OBERENA A   Descanso
2022/03/13
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 12 ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
 Deialdia 3
2022/03/18
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
9  - 18 AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
2022/03/19
-
- Descanso   ERREKA A
2022/03/19
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
18  - 8 HUARTE A
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
  • FONSECA LERGA, A.
 Deialdia 4
2022/03/24
18:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 4 ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
2022/03/25
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
10  - 18 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2022/03/26
-
- Descanso   AURRERA A
 Deialdia 5
2022/04/01
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
4  - 18 ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
2022/04/02
-
- ULTZAMA A   Descanso
2022/04/02
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 8 HUARTE A
  • FONSECA LERGA, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   8 4 4 0 0 72 26
2 AURRERA A   7 4 3 1 0 64 47
3 OBERENA A   6 4 2 2 0 49 59
4 ULTZAMA A   5 4 1 3 0 47 62
5 HUARTE A   4 4 0 4 0 34 72