Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ 22 AZPITIK ESKUZ BINAKA BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/19
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • SARAGÜETA ERBURU, A.
13  - 22 SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)
  • ARANA AGUIRRE, I.
  • LANDER GARCIA DE E., A.
2013/10/19
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)
  • LUMBRERAS RODRIGUEZ, C.
  • DURO ARRONIZ, E.
21  - 22 ARDOI (Sarasibar-Casajus)
  • CASAJUS IZCO, A.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
2013/10/19
17:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)
  • ETXEBERRIA GOMEZ, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, A.
18  - 22 OBERENA (Santamaria-Diaz)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • DIAZ OLLO, K.
 Deialdia 2
2013/10/26
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Sarasibar-Casajus)
  • CASAJUS IZCO, A.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
22  - 15 ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • SARAGÜETA ERBURU, A.
2013/10/26
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Santamaria-Diaz)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
22  - 11 SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)
  • DURO ARRONIZ, E.
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
2013/10/26
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)
  • ARANA AGUIRRE, I.
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
22  - 6 BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)
  • ETXEBERRIA GOMEZ, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, A.
 Deialdia 3
2013/11/01
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • DURO ARRONIZ, E.
14  - 22 ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • SARAGÜETA ERBURU, A.
2013/11/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Santamaria-Diaz)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • DIAZ OLLO, K.
22  - 14 SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
  • ARANA AGUIRRE, I.
2013/11/02
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)
  • ETXEBERRIA GOMEZ, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, A.
22  - 19 ARDOI (Sarasibar-Casajus)
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
  • CASAJUS IZCO, A.
  • CASAJUS IZCO, A.
 Deialdia 4
2013/11/09
11:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Sarasibar-Casajus)
  • CASAJUS IZCO, A.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
12  - 22 OBERENA (Santamaria-Diaz)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
2013/11/09
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • DURO ARRONIZ, E.
4  - 22 SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
  • ARANA AGUIRRE, I.
2013/11/09
17:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • SARAGÜETA ERBURU, A.
22  - 20 BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)
  • ETXEBERRIA GOMEZ, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, A.
 Deialdia 5
2013/11/15
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Santamaria-Diaz)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • DIAZ OLLO, K.
22  - 12 ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • SARAGÜETA ERBURU, A.
2013/11/15
19:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)
  • ETXEBERRIA GOMEZ, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, A.
22  - 5 SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • DURO ARRONIZ, E.
2013/11/16
11:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
  • ARANA AGUIRRE, I.
22  - 4 ARDOI (Sarasibar-Casajus)
  • CASAJUS IZCO, A.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Santamaria-Diaz)   10 5 5 0 0 110 67
2 SAN MIGUEL (Arana-Zalduendo)   9 5 4 1 0 102 49
3 ARDOI (Sarasibar-Casajus)   7 5 2 3 0 79 102
4 BURUZGAIN (L.Zubiria-Etxeberria)   7 5 2 3 0 88 90
5 ESTERIBAR (Santesteban-Saragüeta)   7 5 2 3 0 84 100
6 SAN FRCO.JAVIER (Lumbreras-Duro)   5 5 0 5 0 55 110
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/19
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)
  • AGUIRRE LOPEZ, B.
  • ARNANZ ZIORDIA, O.
12  - 22 LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)
  • TOLLAR VILLANUEVA, U.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, O.
2013/10/19
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Zamora-Lezaun)
  • ZAMORA RETEGI, I.
  • LEZAUN LANDA, J.
22  - 15 SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)
  • ETXEBERRIA FDEZ DE GACEO, U.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
2013/10/19
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)
  • DIAZ BASTERRA, I.
  • SANZ GARCIA, D.
22  - 14 BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • GUIBERT SEVILLANO, S.
 Deialdia 2
2013/10/26
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)
  • FERNANDEZ JIMENEZ, O.
  • TOLLAR VILLANUEVA, U.
10  - 22 HUARTE (Zamora-Lezaun)
  • ZAMORA RETEGI, I.
  • LEZAUN LANDA, J.
2013/10/26
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • GUIBERT SEVILLANO, S.
22  - 16 PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)
  • ARNANZ ZIORDIA, O.
  • AGUIRRE LOPEZ, B.
2013/10/26
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)
  • ETXEBERRIA FDEZ DE GACEO, U.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
12  - 22 SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
 Deialdia 3
2013/11/01
19:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
22  - 2 LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)
  • FERNANDEZ JIMENEZ, O.
  • TOLLAR VILLANUEVA, U.
2013/11/02
11:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • GUIBERT SEVILLANO, S.
8  - 22 SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)
  • ETXEBERRIA FDEZ DE GACEO, U.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
2013/11/02
11:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)
  • ARNANZ ZIORDIA, O.
  • AGUIRRE LOPEZ, B.
14  - 22 HUARTE (Zamora-Lezaun)
  • ZAMORA RETEGI, I.
  • LEZAUN LANDA, J.
 Deialdia 4
2013/11/09
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)
*Equipo no presentado
0 *  - 22 SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)
  • ETXEBERRIA FDEZ DE GACEO, U.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
2013/11/09
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)
  • GARCIA ANDUEZA, S.
  • TOLLAR VILLANUEVA, U.
22  - 16 BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • GUIBERT SEVILLANO, S.
2013/11/09
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Zamora-Lezaun)
  • ZAMORA RETEGI, I.
  • LEZAUN LANDA, J.
22  - 17 SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
 Deialdia 5
2013/11/16
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • GUIBERT SEVILLANO, S.
22  - 10 HUARTE (Zamora-Lezaun)
  • ZAMORA RETEGI, I.
  • LEZAUN LANDA, J.
2013/11/16
11:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
22  - 0 * PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)
*Equipo no presentado
2013/11/16
11:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)
  • ETXEBERRIA FDEZ DE GACEO, U.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
18  - 22 LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
  • TOLLAR VILLANUEVA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Zamora-Lezaun)   9 5 4 1 0 98 78
2 SAN MIGUEL (Sanz-Diaz)   9 5 4 1 0 105 50
3 LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)   8 5 3 2 0 78 90
4 SAN MIGUEL (Etxeberria-Lopez)   7 5 2 3 0 89 74
5 BETI ONAK (Zuñiga-Guibert)   7 5 2 3 0 82 92
6 PILOTAJAUKU (Arnanz-Agirre)   3 4 0 3 2 42 110