Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ 22 AZPITIK ESKUZ BINAKA LEHENENGOA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/17
20:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Mayans-Larraya)
  • MAYANS IRIGARAY, X.
  • LARRAYA GUILLEN, S.
22  - 14 OBERENA (Jaurena-Cordon)
  • JAURENA OLKOZ, J.
  • CORDON ERRO, D.
2013/10/19
12:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Elizalde-Goñi)
  • ELIZALDE BEREAU, U.
  • GOĐI IRIARTE, A.
17  - 22 ZUGARRALDE (Oroz-Ruiz)
  • OROZ GRACIA, U.
  • RUIZ LAGUARDIA, E.
 Deialdia 2
2013/10/24
20:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Jaurena-Cordon)
  • JAURENA OLKOZ, J.
  • CORDON ERRO, D.
17  - 22 ERREKA (Elizalde-Go˝i)
  • ELIZALDE BEREAU, U.
  • GOĐI IRIARTE, A.
2013/10/26
16:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Mayans-Larraya)
  • MAYANS IRIGARAY, X.
  • LARRAYA GUILLEN, S.
22  - 5 ZUGARRALDE (Oroz-Ruiz)
  • OROZ GRACIA, U.
  • RUIZ LAGUARDIA, E.
 Deialdia 3
2013/10/30
20:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Elizalde-Goñi)
  • ELIZALDE BEREAU, U.
  • GOĐI IRIARTE, A.
22  - 14 OBERENA (Mayans-Larraya)
  • MAYANS IRIGARAY, X.
  • LARRAYA GUILLEN, S.
2013/11/01
19:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Oroz-Ruiz)
  • OROZ GRACIA, U.
  • RUIZ LAGUARDIA, E.
19  - 22 OBERENA (Jaurena-Cordon)
  • JAURENA OLKOZ, J.
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA (Elizalde-Go˝i)   5 3 2 1 0 61 53
2 OBERENA (Mayans-Larraya)   5 3 2 1 0 58 41
3 OBERENA (Jaurena-Cordon)   4 3 1 2 0 53 63
4 ZUGARRALDE (Oroz-Ruiz)   4 3 1 2 0 46 61
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/19
12:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Ansa-Otamendi)
  • ANSA CLAVER, A.
  • OTAMENDI PAZOS, A.
21  - 22 OBERENA (Aldaregia-Apeztegia)
  • ALDAREGIA AIZAGIRRE, J.
  • APEZTEGIA LASAGA, J.
2013/10/19
17:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN (Martikorena-Etayo)
  • ETAIO ORONOZ, A.
  • REDIN BARBERENA, J.
5  - 22 HUARTE (Astiz-Mina)
  • ASTIZ OLASKOAGA, U.
  • MINA MORANTE, A.
 Deialdia 2
2013/10/26
12:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN (Martikorena-Etayo)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • ETAIO ORONOZ, A.
9  - 22 OBERENA (Aldaregia-Apeztegia)
  • ALDAREGIA AIZAGIRRE, J.
  • APEZTEGIA LASAGA, J.
2013/10/26
13:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Astiz-Mina)
  • ASTIZ OLASKOAGA, U.
  • MINA MORANTE, A.
22  - 21 OBERENA (Ansa-Otamendi)
  • ANSA CLAVER, A.
  • ETCHEGOIN HARRIKET, I.
 Deialdia 3
2013/11/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Aldaregia-Apeztegia)
  • ALDAREGIA AIZAGIRRE, J.
  • ETCHEGOIN HARRIKET, I.
22  - 8 HUARTE (Astiz-Mina)
  • ASTIZ OLASKOAGA, U.
  • MINA MORANTE, A.
2013/11/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Ansa-Otamendi)
  • ANSA CLAVER, A.
  • OTAMENDI PAZOS, A.
22  - 8 BURUZGAIN (Martikorena-Etayo)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • ETAIO ORONOZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Aldaregia-Apeztegia)   6 3 3 0 0 66 38
2 HUARTE (Astiz-Mina)   5 3 2 1 0 52 48
3 OBERENA (Ansa-Otamendi)   4 3 1 2 0 64 52
4 BURUZGAIN (Martikorena-Etayo)   3 3 0 3 0 22 66