Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ-INFANTIL 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
30  - 11 AMAYA (Donazar - Donazar)
  • DONAZAR LIZARRAGA, O.
  • DONAZAR FERNANDEZ, A.
2022/01/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)
  • MATILLA GOICOECHEA, A.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
30  - 29 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)
  • IRIGOY CUELI, X.
2022/01/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta) 30  - 0 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)
 Deialdia 2
2022/01/23
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Donazar - Donazar)
  • DONAZAR FERNANDEZ, A.
  • UCAR JUANIZ, J.
7  - 30 S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • SARAGUETA MUIÑO, F.
2022/01/23
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)
  • IRIGOY CUELI, X.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
30  - 25 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2022/01/23
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)
  • VERGARA SEGURA, I.
  • REDONDO NAGORE, G.
14  - 30 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)
  • MATILLA GOICOECHEA, A.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
 Deialdia 3
2022/01/29
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • SARAGUETA MUIÑO, F.
30  - 22 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)
  • MATILLA GOICOECHEA, A.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
2022/01/30
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Donazar - Donazar)
  • DONAZAR FERNANDEZ, A.
  • DONAZAR LIZARRAGA, O.
0  - 30 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)
  • IRIGOY CUELI, X.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
2022/01/30
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
30  - 10 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)
  • REDONDO NAGORE, G.
  • VERGARA SEGURA, I.
 Deialdia 4
2022/02/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • SARAGUETA MUIÑO, F.
29  - 30 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)
  • IRIGOY CUELI, X.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
2022/02/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)
  • VERGARA SEGURA, I.
  • REDONDO NAGORE, G.
20  - 30 AMAYA (Donazar - Donazar)
  • UCAR JUANIZ, J.
  • DONAZAR FERNANDEZ, A.
2022/02/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)
  • MATILLA GOICOECHEA, A.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
17  - 30 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
 Deialdia 5
2022/02/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)
  • IRIGOY CUELI, X.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
30  - 6 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)
  • REDONDO NAGORE, G.
  • VERGARA SEGURA, I.
2022/02/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Donazar - Donazar)
  • DONAZAR LIZARRAGA, O.
  • UCAR JUANIZ, J.
22  - 30 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)
  • MATILLA GOICOECHEA, A.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
2022/02/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
30  - 11 S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • SARAGUETA MUIÑO, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Irigoy - Fernandez)   9 5 4 1 0 149 90
2 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)   9 5 4 1 0 145 79
3 S.IGNACIO (Fuentes - Saragüeta)   8 5 3 2 0 130 89
4 F.LOPEZ (Matilla - Abaurrea)   8 5 3 2 0 129 125
5 AMAYA (Donazar - Donazar)   6 5 1 4 0 70 140
6 F.LOPEZ (Vergara - Redondo)   5 5 0 5 0 50 150