Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT . KOPA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/15
13:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Balerdi - Redín)
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • CORDON ERRO, D.
18  - 22 SAN MIGUEL (Berruete - R. De Larramendi)
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2022/01/15
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Maiza - Rebole)
  • REBOLE JIMENEZ, M.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
14  - 22 LARRAUN (I.Galartza - L.Galartza)
  • GALARTZA LIZARTZA, L.
  • IRIARTE CILVETI, O.
 Deialdia 2
2022/01/29
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (I.Galartza - L.Galartza)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • GURREA PRADOS, I.
17  - 22 OBERENA (Balerdi - Redín)
  • BALERDI ECHART, A.
  • REDIN MAULEON, A.
2022/01/29
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Maiza - Rebole)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • REBOLE JIMENEZ, M.
22  - 11 SAN MIGUEL (Berruete - R. De Larramendi)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
 Deialdia 3
2022/02/11
20:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Balerdi - Redín)
  • BALERDI ECHART, A.
  • REDIN MAULEON, A.
22  - 8 ZUGARRALDE (Maiza - Rebole)
  • REBOLE JIMENEZ, M.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2022/02/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Berruete - R. De Larramendi)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
22  - 13 LARRAUN (I.Galartza - L.Galartza)
  • IRIARTE MITXELENA, A.
  • IRIARTE CILVETI, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Berruete - R. De Larramendi)   5 3 2 1 0 55 53
2 OBERENA (Balerdi - Redín)   5 3 2 1 0 62 47
3 LARRAUN (I.Galartza - L.Galartza)   4 3 1 2 0 52 58
4 ZUGARRALDE (Maiza - Rebole)   4 3 1 2 0 44 55
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/15
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
22  - 4 LAGUNAK (Sanz - Perez De Ziriza)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
2022/01/15
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)   ULTZAMA (Murillo-Gorrotxategui) RETIRADO
 Deialdia 2
2022/01/28
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
22  - 10 LAGUNAK (Sanz - Perez De Ziriza)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ARRANZ REBOLE, I.
2022/01/30
-
- ULTZAMA (Murillo-Gorrotxategui) RETIRADO   LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
 Deialdia 3
2022/02/12
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
22  - 4 AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2022/02/13
-
- LAGUNAK (Sanz - Perez De Ziriza)   ULTZAMA (Murillo-Gorrotxategui) RETIRADO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Iriarte - Lazkoz)   4 2 2 0 0 44 8
2 AURRERA (Goikoetxea - Zabaleta)   3 2 1 1 0 26 32
3 LAGUNAK (Sanz - Perez De Ziriza)   2 2 0 2 0 14 44
4 ULTZAMA (Murillo-Gorrotxategui) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
20  - 22 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
2022/01/15
18:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)
  • PRIM AGUERREBERE, A.
  • OLAZ BENGOA, U.
7  - 22 ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
2022/01/16
-
- Descanso   LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)
 Deialdia 2
2022/01/21
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
22  - 12 PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • OLAZ BENGOA, U.
2022/01/22
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
22  - 18 SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
  • PIEROLA REMIREZ, A.
2022/01/23
-
- ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)   Descanso
 Deialdia 3
2022/01/28
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 19 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
2022/01/30
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)
2022/01/30
10:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
22  - 17 LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
 Deialdia 4
2022/02/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
21  - 22 PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
2022/02/06
-
- Descanso   IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
2022/02/06
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)
  • ROLDAN MARZO, M.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
8  - 22 ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
 Deialdia 5
2022/02/11
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 12 LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
2022/02/12
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
22  - 17 SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
  • PIEROLA REMIREZ, A.
2022/02/13
-
- PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Agirre - Baleztena)   8 4 4 0 0 88 51
2 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)   7 4 3 1 0 85 66
3 PAZ ZIGANDA (Iturbide - Olaz)   6 4 2 2 0 63 82
4 LAGUNAK (Kañamares - Ballarena)   5 4 1 3 0 59 84
5 SAN MIGUEL (Pierola - Ochotorena)   4 4 0 4 0 76 88