Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK FINALA FASEA NKJ - EMAKUMEEN GOMAZKO PALETA ALEVIN

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/08
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
18  - 8 LARRAUN (Larreta - Astiz)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ASTIZ LEGARRA, G.
2022/01/08
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • ZIA MURILLO, E.
18  - 11 AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
  • ERRO GARRALDA, U.
 Deialdia 2
2022/01/15
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Garmendia) 18  - 0 * AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
*Equipo no presentado
2022/01/15
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Astiz)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ASTIZ LEGARRA, G.
10  - 18 AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • ZIA MURILLO, E.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
 Deialdia 3
2022/01/22
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
17  - 18 LARRAUN (Larreta - Astiz)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
2022/01/22
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • ZIA MURILLO, E.
18  - 16 G.PILOTA (Campos - Garmendia)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 4
2022/01/29
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
10  - 18 AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • ZIA MURILLO, E.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
2022/01/29
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Astiz)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ASTIZ LEGARRA, G.
10  - 18 G.PILOTA (Campos - Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
 Deialdia 5
2022/02/05
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
13  - 18 G.PILOTA (Campos - Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
2022/02/05
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • ZIA MURILLO, E.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
18  - 8 LARRAUN (Larreta - Astiz)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ASTIZ LEGARRA, G.
 Deialdia 6
2022/02/12
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
13  - 18 AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)
  • ZIA MURILLO, E.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
2022/02/12
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Astiz) 18  - 0 AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUÑAMENDI (Zia - Pedroarena)   12 6 6 0 0 108 68
2 G.PILOTA (Campos - Garmendia)   10 6 4 2 0 101 67
3 LARRAUN (Larreta - Astiz)   8 6 2 4 0 72 89
4 AUÑAMENDI (Erro - Iriarte)   5 6 0 5 1 51 108