Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ NAGUSIAK P.MOTZA 2Š MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/12
10:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MOLINS GARRALDA, C.
40  - 37 HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • ARISTU MUGUETA, I.
2013/10/12
10:30
Pamplona - UPNA UPNA
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
40  - 22 OBERENA C
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • OTEGI IRIARTE, A.
2013/10/12
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • LABORDA TEJADA, B.
  • ETXEBERRIA ITURRIZA, A.
40  - 31 SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
2013/10/13
16:30
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 25 AMAYA C
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
 Deialdia 2
2013/10/18
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
40  - 22 UPNA
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • RUBIO PEREZ, F.
2013/10/18
18:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA C
  • OTEGI IRIARTE, A.
  • ANDUEZA ZABALO, A.
40  - 27 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
2013/10/18
19:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA C
  • GARCIA CERRO, A.
  • ESPAŅA RODRIGUEZ, D.
17  - 40 HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MOLINS GARRALDA, C.
2013/10/20
10:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE B
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
16  - 40 SAN JUAN B
  • ETXEBERRIA ITURRIZA, A.
  • LABORDA TEJADA, B.
 Deialdia 3
2013/10/26
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
40  - 19 HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • ARISTU MUGUETA, I.
2013/10/26
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • LABORDA TEJADA, B.
  • ETXEBERRIA ITURRIZA, A.
40  - 18 AMAYA C
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
2013/10/26
19:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE A
  • MOLINS GARRALDA, C.
  • ARISTREGI ELKANO, I.
40  - 34 OBERENA C
  • OTEGI IRIARTE, A.
  • ANDUEZA ZABALO, A.
2013/10/27
11:30
Pamplona - UPNA UPNA
  • RUBIO PEREZ, F.
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
40  - 36 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
 Deialdia 4
2013/10/30
19:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA C
  • ESPAŅA RODRIGUEZ, D.
  • GARCIA CERRO, A.
17  - 40 SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
2013/10/31
19:00
Huarte - Ugarrandia Polideportivo HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
29  - 40 UPNA
  • RUBIO PEREZ, F.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
2013/11/02
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • BASTERRICA CARTE, I.
  • ANDUEZA ZABALO, A.
15  - 40 SAN JUAN B
  • MENDIZABAL FDEZ.DE LA BAS, A.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
2013/11/02
18:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
35  - 40 HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MOLINS GARRALDA, C.
 Deialdia 5
2013/11/09
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • LABORDA TEJADA, B.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
40  - 19 AMAYA B
  • GALARREGUI MARTINEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
2013/11/09
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
40  - 15 OBERENA C
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • OTEGI IRIARTE, A.
2013/11/10
10:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
40  - 31 AMAYA C
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2013/11/10
10:30
Pamplona - UPNA UPNA
  • RUBIO PEREZ, F.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
40  - 39 HUARTE A
  • MOLINS GARRALDA, C.
  • ARISTREGI ELKANO, I.
 Deialdia 6
2013/11/15
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • OTEGI IRIARTE, A.
  • ANDUEZA ZABALO, A.
40  - 29 HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
2013/11/15
20:00
Huarte - Ugarrandia Polideportivo HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MOLINS GARRALDA, C.
26  - 40 SAN JUAN B
  • LABORDA TEJADA, B.
  • ETXEBERRIA ITURRIZA, A.
2013/11/16
10:30
Pamplona - UPNA UPNA
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
40  - 36 AMAYA C
  • ESPAŅA RODRIGUEZ, D.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2013/11/16
11:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA B
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • AISA SANCHEZ, J.
13  - 40 SAN JUAN C
  • PEIRO SAGUES, L.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
 Deialdia 7
2013/11/23
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • LABORDA TEJADA, B.
  • ETXEBERRIA ITURRIZA, A.
40  - 15 UPNA
  • URTASUN ERBURU, A.
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
2013/11/23
10:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE B
  • GOŅI ESQUIROZ, G.
  • ARISTU MUGUETA, I.
40  - 38 AMAYA B
  • MERINDANO AZCONA, J.
  • AISA SANCHEZ, J.
2013/11/23
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • PANIAGUA GALLEGO, A.
  • ROVIRA ARISTU, I.
40  - 26 HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MOLINS GARRALDA, C.
2013/11/24
11:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA C
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
40  - 34 OBERENA C
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • OTEGI IRIARTE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN B   14 7 7 0 0 280 140
2 SAN JUAN C   13 7 6 1 0 271 152
3 UPNA   12 7 5 2 0 237 242
4 HUARTE A   11 7 4 3 0 251 243
5 OBERENA C   9 7 2 5 0 200 256
6 HUARTE B   9 7 2 5 0 210 269
7 AMAYA B   8 7 1 6 0 208 265
8 AMAYA C   8 7 1 6 0 184 274