Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 30 M FRONTOIA NKT - EMAKUMEZKOEN BANAKAKO GOMAZKO PALETA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
20  - 6 MENDILLORRI (Espinal)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Saralegi) RETIRADA   AMAYA (Quevedo)
 Deialdia 2
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Saralegi) RETIRADA   MENDILLORRI (Espinal)
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret AMAYA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
3  - 20 AUÑAMENDI (Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
 Deialdia 3
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Espinal)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
12  - 20 AMAYA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Ardanaz)   LARRAUN (Saralegi) RETIRADA
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AUÑAMENDI (Ardanaz)   4 2 2 0 0 40 9 0 0
2 AMAYA (Quevedo)   3 2 1 1 0 23 32 0 0
3 MENDILLORRI (Espinal)   2 2 0 2 0 18 40 0 0
4 LARRAUN (Saralegi) RETIRADA   0 0 0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación G.PILOTA (Igoa)
  • IGOA SESMA, I.
20  - 9 LARRAUN (Martirena)
  • MARTIRENA IBARRA, E.
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación OBERENA (Medina)
  • AGULLO MEDINA, E.
20  - 16 AUÑAMENDI (Saragueta)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
 Deialdia 2
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación OBERENA (Medina)
  • AGULLO MEDINA, E.
20  - 5 LARRAUN (Martirena)
  • MARTIRENA IBARRA, E.
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación AUÑAMENDI (Saragueta)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
18  - 20 G.PILOTA (Igoa)
  • IGOA SESMA, I.
 Deialdia 3
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación LARRAUN (Martirena)
  • MARTIRENA IBARRA, E.
0  - 20 AUÑAMENDI (Saragueta)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
2022/01/09
20:00
Pamplona - Club Natación G.PILOTA (Igoa)
  • IGOA SESMA, I.
13  - 20 OBERENA (Medina)
  • AGULLO MEDINA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Medina)   6 3 3 0 0 60 34 0 0
2 G.PILOTA (Igoa)   5 3 2 1 0 53 47 0 0
3 AUÑAMENDI (Saragueta)   4 3 1 2 0 54 40 0 0
4 LARRAUN (Martirena)   3 3 0 3 0 14 60 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/07
-
- Descanso   G.PILOTA (Murillo)
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret AMAYA (Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
12  - 20 MENDILLORRI (Gorostiaga)
  • GOROSTIAGA PRUJÁ, P.
 Deialdia 2
2022/01/08
-
- Descanso   MENDILLORRI (Gorostiaga)
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Murillo)
  • MURILLO GOÑI, U.
20  - 16 AMAYA (Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
 Deialdia 3
2022/01/08
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Gorostiaga)
  • GOROSTIAGA PRUJÁ, P.
8  - 20 G.PILOTA (Murillo)
  • MURILLO GOÑI, U.
2022/01/09
-
- AMAYA (Sarasibar)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 G.PILOTA (Murillo)   4 2 2 0 0 40 24 0 0
2 MENDILLORRI (Gorostiaga)   3 2 1 1 0 28 32 0 0
3 AMAYA (Sarasibar)   2 2 0 2 0 28 40 0 0