Itzuli
NKJ - TRINKETE TRINKETE ESKUZ NKT - KADETE ESKUZ BANAKA TRINKETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/08
11:00
Lekunberri - Trinkete OBERENA (Okariz - Crespo)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • CRESPO CATALAN, M.
30  - 9 OBERENA (Guelbenzu - Ciga)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • CIGA LESACA, I.
2022/01/08
11:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Ijurko - Navarro)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • NAVARRO MORIONES, L.
18  - 30 SAN FRCO.JAVIER (Mues - Armendariz)
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
 Deialdia 2
2022/01/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAUN (Ijurko - Navarro)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • NAVARRO MORIONES, L.
30  - 17 OBERENA (Guelbenzu - Ciga)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • CIGA LESACA, I.
2022/01/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete SAN FRCO.JAVIER (Mues - Armendariz)
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
30  - 18 OBERENA (Okariz - Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
 Deialdia 3
2022/01/22
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete OBERENA (Guelbenzu - Ciga)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • CIGA LESACA, I.
8  - 30 SAN FRCO.JAVIER (Mues - Armendariz)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
  • ZABALETA GARCIA, O.
2022/01/22
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete OBERENA (Okariz - Crespo)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • CRESPO CATALAN, M.
24  - 30 LARRAUN (Ijurko - Navarro)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • NAVARRO MORIONES, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Mues - Armendariz)   6 3 3 0 0 90 44
2 LARRAUN (Ijurko - Navarro)   5 3 2 1 0 78 71
3 OBERENA (Okariz - Crespo)   4 3 1 2 0 72 69
4 OBERENA (Guelbenzu - Ciga)   3 3 0 3 0 34 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2022/01/08
10:00
Lekunberri - Trinkete AURRERA (Sagastibeltza - Arregi)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • ARREGI BARRIOLA, J.
8  - 30 LARRAUN (Ugartemendia - Galartza)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2022/01/08
10:00
Lekunberri - Trinkete AUÑAMENDI (Olleta - Urbeltz)
  • OLLETA BURUSCO, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2  - 30 OBERENA (Rekalde - Okiñena)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
 Deialdia 2
2022/01/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AUÑAMENDI (Olleta - Urbeltz) 0  - 30 LARRAUN (Ugartemendia - Galartza)
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
2022/01/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete OBERENA (Rekalde - Okiñena)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
30  - 14 AURRERA (Sagastibeltza - Arregi)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
 Deialdia 3
2022/01/22
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAUN (Ugartemendia - Galartza)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
  • GALARZA NOGUERA, E.
21  - 30 OBERENA (Rekalde - Okiñena)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
2022/01/23
12:00
Lekunberri - Trinkete AURRERA (Sagastibeltza - Arregi)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
30  - 14 AUÑAMENDI (Olleta - Urbeltz)
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
  • OLLETA BURUSCO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Rekalde - Okiñena)   6 3 3 0 0 90 37
2 LARRAUN (Ugartemendia - Galartza)   5 3 2 1 0 81 38
3 AURRERA (Sagastibeltza - Arregi)   4 3 1 2 0 52 74
4 AUÑAMENDI (Olleta - Urbeltz)   3 3 0 3 0 16 90