Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKU BIKOTEAK 1. FASEA NKJ - EMAKUMEZKOEN BIKOTEKAKO ALEBIN ESKUA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/10
17:30
Zizur Mayor - Ardoi Frontón mediano- ARDOI (Gomez - Crespo)
  • GOMEZ BASURTO, U.
18  - 5 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • IRIARTE ARIZ, H.
  • ARRONDO SANZ, I.
2021/12/12
11:00
AURTIZ - AURTIZ ADOS PILOTA (Altxuri - Irigoyen)
  • ALTZURI MINDEGIA, L.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
15  - 18 ADOS PILOTA (Iņigo - ALberro)
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
  • ALBERRO ISASI, D.
 Deialdia 2
2021/12/17
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez - Crespo)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • CRESPO CATALAN, M.
18  - 3 ADOS PILOTA (Iņigo - ALberro)
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
  • ALBERRO ISASI, D.
2021/12/17
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
  • ARRONDO SANZ, I.
  • IRIARTE ARIZ, H.
18  - 2 ADOS PILOTA (Altxuri - Irigoyen)
  • ALTZURI MINDEGIA, L.
 Deialdia 3
2022/01/08
12:00
AURTIZ - AURTIZ ADOS PILOTA (Iñigo - ALberro) 18  - 0 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)
2022/01/08
12:00
AURTIZ - AURTIZ ADOS PILOTA (Altxuri - Irigoyen)
  • ALTZURI MINDEGIA, L.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
5  - 18 ARDOI (Gomez - Crespo)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • CRESPO CATALAN, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI (Gomez - Crespo)   6 3 3 0 0 54 13
2 ADOS PILOTA (Iņigo - ALberro)   5 3 2 1 0 39 33
3 MUTILENDAKO (Arrondo - Iriarte)   4 3 1 2 0 23 38
4 ADOS PILOTA (Altxuri - Irigoyen)   3 3 0 3 0 22 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/11
-
- Descanso   AMESKOA (Martinez - Bergaretxea)
2021/12/12
11:00
AURTIZ - AURTIZ ADOS PILOTA (Ezkurra -Deskarga)
  • EZKURRA EZKURRA, I.
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
10  - 18 ADOS PILOTA (Artieda - Altxu)
  • ARTIEDA IBARZABAL, L.
  • ALTXU MARTIN, I.
 Deialdia 2
2021/12/18
-
- Descanso   ADOS PILOTA (Artieda - Altxu)
2021/12/18
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (Martinez - Bergaretxea)
  • MARTINEZ ESQUISABEL, M.
  • BERGARETXEA PEREZ DE ALBENIZ, A.
18  - 10 ADOS PILOTA (Ezkurra -Deskarga)
  • EZKURRA EZKURRA, I.
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
 Deialdia 3
2022/01/08
-
- ADOS PILOTA (Ezkurra -Deskarga)   Descanso
2022/01/08
12:00
AURTIZ - AURTIZ ADOS PILOTA (Artieda - Altxu)
  • ARTIEDA IBARZABAL, L.
  • ALTXU MARTIN, I.
18  - 9 AMESKOA (Martinez - Bergaretxea)
  • MARTINEZ ESQUISABEL, M.
  • BERGARETXEA PEREZ DE ALBENIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ADOS PILOTA (Artieda - Altxu)   4 2 2 0 0 36 19
2 AMESKOA (Martinez - Bergaretxea)   3 2 1 1 0 27 28
3 ADOS PILOTA (Ezkurra -Deskarga)   2 2 0 2 0 20 36