Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - ESKUZ ALEBIN 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/11
10:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE B
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • TELLETXEA SEIN, U.
12  - 18 ARKUPE C
  • ARSUAGA TAPIA, A.
  • ALMANDOZ URBISTONDO, E.
2021/12/11
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA A
  • CALVO GOÑI, A.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
1  - 18 BERRIOZAR B
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • OROZ MURILLO, O.
2022/01/28
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • MARTIN VILLANUEVA, T.
  • MENDAZA OCHOA, M.
0  - 18 OBERENA B
 Deialdia 2
2021/12/17
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • ZABALETA POLO, I.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
18  - 7 TXANTREA A
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • CALVO GOÑI, A.
2021/12/17
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE C
  • ARSUAGA TAPIA, A.
  • ALMANDOZ URBISTONDO, E.
18  - 4 ZUGARRALDE D
  • MARTIN VILLANUEVA, T.
  • MENDAZA OCHOA, M.
2021/12/18
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • OROZ MURILLO, O.
18  - 9 ARKUPE B
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • RODRIGUEZ IRIGOYEN, J.
 Deialdia 3
2022/01/07
17:30
Huarte  - Polideportivo ZUGARRALDE D
  • MARTIN VILLANUEVA, T.
  • MENDAZA OCHOA, M.
12  - 18 TXANTREA A
  • CALVO GOÑI, A.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
2022/01/07
18:30
Lesaka - Lesaka ARKUPE C
  • ARSUAGA TAPIA, A.
  • ALMANDOZ URBISTONDO, E.
18  - 15 BERRIOZAR B
  • OROZ MURILLO, O.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
2022/01/07
18:30
Lesaka - Lesaka ARKUPE B
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • TELLETXEA SEIN, U.
17  - 18 OBERENA B
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
  • ZABALETA POLO, I.
 Deialdia 4
2022/01/14
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
  • ZABALETA POLO, I.
18  - 0 ARKUPE C
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • ARSUAGA TAPIA, A.
2022/01/14
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • MARTIN VILLANUEVA, T.
  • MENDAZA OCHOA, M.
12  - 18 BERRIOZAR B
  • OROZ MURILLO, O.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
2022/01/15
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA A
  • CALVO GOÑI, A.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
18  - 1 ARKUPE B
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • TELLETXEA SEIN, U.
 Deialdia 5
2022/01/21
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE C
  • ARSUAGA TAPIA, A.
  • ALMANDOZ URBISTONDO, E.
8  - 18 TXANTREA A
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • CALVO GOÑI, A.
2022/01/21
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE B
  • GAJATE ALEMAN, U.
  • TELLETXEA SEIN, U.
18  - 11 ZUGARRALDE D
  • MARTIN VILLANUEVA, T.
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
2022/01/24
17:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • OROZ MURILLO, O.
18  - 9 OBERENA B
  • ZABALETA POLO, I.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERRIOZAR B   9 5 4 1 0 87 49
2 OBERENA B   9 5 4 1 0 81 42
3 TXANTREA A   8 5 3 2 0 62 57
4 ARKUPE C   8 5 3 2 0 62 67
5 ARKUPE B   6 5 1 4 0 57 83
6 ZUGARRALDE D   5 5 0 5 0 39 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/10
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • ETXARRI ROYO, U.
  • UNANUA ERRUZ, G.
16  - 18 TXANTREA B
  • OTO HERRERA, E.
  • MATEO AGOS, A.
2021/12/11
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
18  - 6 AUÑAMENDI
  • EKISOAIN REMIRO, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2021/12/11
17:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA 0  - 18 ATARRABIA B
 Deialdia 2
2021/12/18
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • IDOATE ROMERO, J.
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
12  - 18 HUARTE
  • FONSECA LERGA, A.
  • UNANUA ERRUZ, G.
2021/12/18
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI 18  - 0 CANTOLAGUA
2021/12/18
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA B
  • MATEO AGOS, A.
  • OTO HERRERA, E.
16  - 18 ESTERIBAR C
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
 Deialdia 3
2022/01/07
17:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE
  • ETXARRI ROYO, U.
  • UNANUA ERRUZ, G.
6  - 18 ESTERIBAR C
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
2022/01/08
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • IDOATE ROMERO, J.
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
18  - 10 AUÑAMENDI
  • EKISOAIN GOIENA, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2022/01/09
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
18  - 16 TXANTREA B
  • MATEO AGOS, A.
 Deialdia 4
2022/01/14
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • FONSECA LERGA, A.
  • UNANUA ERRUZ, G.
18  - 7 AUÑAMENDI
  • EKISOAIN REMIRO, E.
  • EKISOAIN GOIENA, E.
2022/01/15
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA B
  • MATEO AGOS, A.
  • OTO HERRERA, E.
5  - 18 ATARRABIA B
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
  • IDOATE ROMERO, J.
2022/01/15
13:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
18  - 6 CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
 Deialdia 5
2022/01/22
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI 18  - 0 TXANTREA B
2022/01/22
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • IDOATE ROMERO, J.
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
18  - 0 ESTERIBAR C
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
2022/01/22
16:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
10  - 18 HUARTE
  • FONSECA LERGA, A.
  • ETXARRI ROYO, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ATARRABIA B   9 5 4 1 0 84 33
2 ESTERIBAR C   9 5 4 1 0 72 52
3 HUARTE   8 5 3 2 0 76 65
4 AUÑAMENDI    7 5 2 3 0 59 54
5 CANTOLAGUA   6 5 1 4 0 34 88
6 TXANTREA B   6 5 1 4 0 55 88
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/10
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • GORRITI MORENO, I.
18  - 11 LARRAUN C
  • LEKUONA JULIAN, A.
2021/12/11
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA E 18  - 0 PILOTAJAUKU
2021/12/11
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA C 0  - 18 IRURTZUN C
 Deialdia 2
2021/12/17
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
18  - 9 AURRERA E
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • GEREÑO GARCIA, U.
2021/12/18
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
  • ETXARRI ZARRANZ, O.
18  - 17 UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • SEGES FRAISOLI, M.
2021/12/18
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU 0  - 18 ALDABIDE B
 Deialdia 3
2022/01/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • GEREÑO GARCIA, U.
  • IMAZ EZKURRA, G.
9  - 18 ALDABIDE B
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • GORRITI MORENO, I.
2022/01/07
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
18  - 6 LARRAUN C
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
  • OREJA ALTUNA, E.
2022/01/07
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • SEGES FRAISOLI, M.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
18  - 5 PILOTAJAUKU
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • ZUFIAURRE GARCIA, K.
 Deialdia 4
2022/01/14
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • ZUFIAURRE GARCIA, K.
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
5  - 18 IRURTZUN C
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2022/01/14
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • GEREÑO GARCIA, U.
  • IMAZ EZKURRA, G.
16  - 18 LARRAUN C
  • OREJA ALTUNA, E.
  • LEKUONA JULIAN, E.
2022/01/15
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • GORRITI MORENO, I.
0  - 18 UMORE ONA C
 Deialdia 5
2022/01/21
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C 18  - 0 ALDABIDE B
2022/01/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
  • OREJA ALTUNA, E.
18  - 4 PILOTAJAUKU
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • ZUFIAURRE GARCIA, K.
2022/01/22
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • SEGES FRAISOLI, M.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
18  - 13 AURRERA E
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • GEREÑO GARCIA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN C   10 5 5 0 0 90 20
2 UMORE ONA C   8 5 3 2 0 71 54
3 LARRAUN C   8 5 3 2 0 71 73
4 ALDABIDE B   8 5 3 2 0 54 56
5 AURRERA E   6 5 1 4 0 65 72
6 PILOTAJAUKU   5 5 0 5 0 14 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/10
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ARMENDARIZ BERANGO, I.
2  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • SARASA MERLO, E.
  • AOIZ VALLES, M.
2021/12/11
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • OLLO APOSTUA, I.
  • BEITIA MENDIVE, J.
18  - 15 BERRIOZAR C
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • MUJIKA AYENSA, M.
2021/12/11
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
  • LASA IRIGOYEN, G.
14  - 18 SAN MIGUEL C
  • VIDAN YANCI, A.
  • VIDAN YANCI, I.
 Deialdia 2
2021/12/17
17:30
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL C
  • YANCI VIDAN, I.
  • VIDAN YANCI, A.
5  - 18 LAGUNAK C
  • OLLO APOSTUA, I.
  • BEITIA MENDIVE, J.
2021/12/18
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • SARASA MERLO, E.
  • AOIZ VALLES, M.
18  - 10 AMESKOA A
  • LASA IRIGOYEN, G.
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
2021/12/18
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
18  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • MURUGARREN HUARTE, H.
 Deialdia 3
2022/01/07
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL C
  • YANCI VIDAN, I.
  • VIDAN YANCI, A.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • SARASA MERLO, E.
  • AOIZ VALLES, M.
2022/01/08
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • BEITIA MENDIVE, J.
  • OLLO APOSTUA, I.
18  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • ARMENDARIZ BERANGO, I.
  • MURUGARREN HUARTE, H.
2022/01/08
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
  • LASA IRIGOYEN, G.
5  - 18 BERRIOZAR C
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
 Deialdia 4
2022/01/14
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • ARMENDARIZ BERANGO, I.
  • MADARIAGA BONETA, U.
11  - 18 AMESKOA A
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
2022/01/15
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
6  - 18 SAN MIGUEL C
  • PERAL ZUDAIRE, A.
  • VIDAN YANCI, A.
2022/01/15
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • BEITIA MENDIVE, J.
  • OLLO APOSTUA, I.
18  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • AOIZ VALLES, M.
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 5
2022/01/21
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • SARASA MERLO, E.
  • AOIZ VALLES, M.
14  - 18 BERRIOZAR C
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
2022/01/21
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL C
  • VIDAN YANCI, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
18  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • MURUGARREN HUARTE, H.
2022/01/22
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • LASA IRIGOYEN, G.
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
12  - 18 LAGUNAK C
  • OLLO APOSTUA, I.
  • BEITIA MENDIVE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK C   10 5 5 0 0 90 45
2 P.P.SAN SEBASTIAN D   8 5 3 2 0 78 55
3 SAN MIGUEL C   8 5 3 2 0 66 66
4 BERRIOZAR C   8 5 3 2 0 75 58
5 AMESKOA A   6 5 1 4 0 59 83
6 P.P.SAN SEBASTIAN C   5 5 0 5 0 29 90
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/10
18:30
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
18  - 17 OBERENA C
  • ABARZUZA LURI, A.
  • ETXALEKU LOPEZ, I.
2021/12/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • BUSTO IZCUE, A.
18  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LASA ESNAOLA, E.
  • UGAL FERNANDEZ, E.
2021/12/11
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA B
  • URRA ERDOCIA, L.
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
18  - 10 AMESKOA C
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • SANZ GALLEGO, M.
 Deialdia 2
2021/12/17
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ABARZUZA LURI, A.
  • ETXALEKU LOPEZ, I.
3  - 18 SAN MIGUEL B
  • BUSTO IZCUE, A.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
2021/12/18
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LASA ESNAOLA, E.
  • UGAL FERNANDEZ, E.
7  - 18 AMESKOA B
  • URRA ERDOCIA, L.
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
2021/12/18
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA C 18  - 0 ARAMPILOTA
 Deialdia 3
2022/01/07
18:30
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
9  - 18 SAN MIGUEL B
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • BUSTO IZCUE, A.
2022/01/08
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA C 0  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
2022/01/08
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA B
  • URRA ERDOCIA, L.
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
18  - 5 OBERENA C
  • ABARZUZA LURI, A.
  • ETXALEKU LOPEZ, I.
 Deialdia 4
2022/01/14
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ABARZUZA LURI, A.
  • ETXALEKU LOPEZ, I.
18  - 12 AMESKOA C
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • SANZ GALLEGO, M.
2022/01/14
18:30
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
  • BAZTAN IDARETA, J.
12  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LASA ESNAOLA, E.
  • UGAL FERNANDEZ, E.
2022/01/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • BUSTO IZCUE, A.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
18  - 9 AMESKOA B
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • URRA ERDOCIA, L.
 Deialdia 5
2022/01/21
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LASA ESNAOLA, E.
  • UGAL FERNANDEZ, E.
11  - 18 OBERENA C
  • ETXALEKU LOPEZ, I.
  • ABARZUZA LURI, A.
2022/01/22
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA C
  • SANZ GALLEGO, M.
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
5  - 18 SAN MIGUEL B
  • BUSTO IZCUE, A.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
2022/01/22
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA B
  • URRA ERDOCIA, L.
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
18  - 2 ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • CUIRAL URRUTIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL B   10 5 5 0 0 90 36
2 AMESKOA B   9 5 4 1 0 81 42
3 OBERENA C   7 5 2 3 0 61 77
4 P.P.SAN SEBASTIAN B   7 5 2 3 0 64 66
5 AMESKOA C   6 5 1 4 0 45 72
6 ARAMPILOTA   6 5 1 4 0 41 89
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/12/11
09:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • BELOKI ETXARRI, O.
18  - 2 AURRERA D
  • LEKUONA ASTIBIA, M.
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
2021/12/11
10:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN D
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • JAKA LASARTE, E.
18  - 6 ALDABIDE C
  • RAZKIN HUARTE, N.
  • ARREAE-IGOR TXUEKA, G.
2021/12/11
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA C
  • IRIARTE DELGADO, A.
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
11  - 18 LAGUNAK B
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
 Deialdia 2
2021/12/17
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • RAZKIN HUARTE, N.
  • ARREAE-IGOR TXUEKA, G.
3  - 18 IRURTZUN B
  • OKIÑENA SANCHEZ, I.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
2021/12/17
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • LEKUONA ASTIBIA, M.
18  - 5 TXANTREA C
  • IRIARTE DELGADO, A.
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
2021/12/18
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
11  - 18 LARRAUN D
  • JAKA LASARTE, E.
  • LEKUONA JULIAN, E.
 Deialdia 3
2022/01/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • LEKUONA ASTIBIA, M.
18  - 5 ALDABIDE C
  • RAZKIN HUARTE, N.
  • ARREAE-IGOR TXUEKA, G.
2022/01/08
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA C
  • IRIARTE DELGADO, A.
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
1  - 18 LARRAUN D
  • JAKA LASARTE, E.
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
2022/01/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 3 LAGUNAK B
  • ORRIO ONDARRA, M.
  • LABAT FERNANDEZ, I.
 Deialdia 4
2022/01/15
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
11  - 18 AURRERA D
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • LEKUONA ASTIBIA, M.
2022/01/15
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA C
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
  • IRIARTE DELGADO, A.
18  - 0 ALDABIDE C
2022/01/15
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • JAKA LASARTE, E.
10  - 18 IRURTZUN B
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • OKIÑENA SANCHEZ, I.
 Deialdia 5
2022/01/21
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 2 TXANTREA C
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
  • IRIARTE DELGADO, A.
2022/01/21
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • RAZKIN HUARTE, N.
  • ARREAE-IGOR TXUEKA, G.
3  - 18 LAGUNAK B
  • ORRIO ONDARRA, M.
  • LABAT FERNANDEZ, I.
2022/01/22
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • LEKUONA ASTIBIA, M.
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
4  - 18 LARRAUN D
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • LEKUONA JULIAN, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN B   10 5 5 0 0 90 20
2 LARRAUN D   9 5 4 1 0 82 40
3 AURRERA D   8 5 3 2 0 60 57
4 LAGUNAK B   7 5 2 3 0 61 68
5 TXANTREA C   6 5 1 4 0 37 72
6 ALDABIDE C   5 5 0 5 0 17 90