Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ BANAKAKOA 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/11
19:50
Pamplona - López F.LOPEZ (Galarza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
25  - 22 LARRAINA (Aramendia)
  • ARAMENDIA MARS, I.
2021/11/13
11:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Gil)
  • GIL MAJUELO, J.
17  - 25 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri)
  • AGERRI GARCIA, M.
 Deialdia 2
2021/11/19
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri)
  • AGERRI GARCIA, M.
23  - 25 F.LOPEZ (Galarza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2021/11/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Gil)
  • GIL MAJUELO, J.
19  - 25 LARRAINA (Aramendia)
  • ARAMENDIA MARS, I.
 Deialdia 3
2021/11/26
19:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Galarza)
  • AGUIRRE ERASO, J.
25  - 14 SAN JUAN (Gil)
  • ALONSO CAÑOS, J.
2021/11/26
19:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Aramendia)
  • ARAMENDIA MARS, I.
25  - 15 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri)
  • AGERRI GARCIA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Galarza)   6 3 3 0 0 75 59
2 LARRAINA (Aramendia)   5 3 2 1 0 72 59
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri)   4 3 1 2 0 63 67
4 SAN JUAN (Gil)   3 3 0 3 0 50 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/11
20:40
Pamplona - Larraina LARRAINA (Urdanoz)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
15  - 25 MUTILENDAKO (Salvador, E)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
2021/11/14
17:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Sanz)
  • SANZ JURIO, I.
24  - 25 F.LOPEZ (Iparraguirre)
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
 Deialdia 2
2021/11/18
20:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Iparraguirre)
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
25  - 22 LARRAINA (Urdanoz)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
2021/11/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Sanz)
  • SANZ JURIO, I.
14  - 25 MUTILENDAKO (Salvador, E)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
 Deialdia 3
2021/11/25
18:15
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Salvador, E)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
25  - 16 F.LOPEZ (Iparraguirre)
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
2021/11/28
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Urdanoz)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
25  - 15 SAN JUAN (Sanz)
  • SANZ JURIO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (Salvador, E)   6 3 3 0 0 75 45
2 F.LOPEZ (Iparraguirre)   5 3 2 1 0 66 71
3 LARRAINA (Urdanoz)   4 3 1 2 0 62 65
4 SAN JUAN (Sanz)   3 3 0 3 0 53 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/13
10:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE (Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
17  - 25 LARRAINA (Gil)
  • GIL OLSSEN, D.
2021/11/13
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Mateo)
  • MATEO GALAR, O.
16  - 25 SAN JUAN (Latasa)
  • LATASA M. DE IRUJO, J.
 Deialdia 2
2021/11/20
16:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE (Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
25  - 19 SAN JUAN (Latasa)
  • LATASA M. DE IRUJO, J.
2021/11/20
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gil)
  • GIL OLSSEN, D.
25  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN (Mateo)
  • MATEO GALAR, O.
 Deialdia 3
2021/11/26
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Mateo)
  • MATEO GALAR, O.
10  - 25 HUARTE (Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
2021/11/28
18:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Latasa)
  • LATASA M. DE IRUJO, J.
23  - 25 LARRAINA (Gil)
  • GIL OLSSEN, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Gil)   6 3 3 0 0 75 50
2 HUARTE (Martinez)   5 3 2 1 0 67 54
3 SAN JUAN (Latasa)   4 3 1 2 0 67 66
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Mateo)   3 3 0 3 0 36 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/12
19:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
11  - 25 SAN JUAN (Rubio)
  • RUBIO JAUREGUI, I.
2021/11/14
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Garcia)
  • GARCIA OTAZU, A.
  P.P.SAN SEBASTIAN (Oroz)ELIMINADO
  • OROZ GRACIA, U.
 Deialdia 2
2021/11/19
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Oroz)ELIMINADO
  • OROZ GRACIA, U.
  F.LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
2021/11/21
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Garcia)
  • GARCIA OTAZU, A.
25  - 10 SAN JUAN (Rubio)
  • RUBIO JAUREGUI, I.
 Deialdia 3
2021/11/25
20:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
14  - 25 LARRAINA (Garcia)
  • GARCIA OTAZU, A.
2021/11/26
19:00
Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN (Rubio)
  • RUBIO JAUREGUI, I.
  P.P.SAN SEBASTIAN (Oroz)ELIMINADO
  • OROZ GRACIA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Garcia)   4 2 2 0 0 50 24
2 SAN JUAN (Rubio)   3 2 1 1 0 35 36
3 F.LOPEZ (Diaz)   2 2 0 2 0 25 50
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Oroz)ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/12
19:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Mujica)
  • MUJICA ANTON, M.
21  - 25 F.LOPEZ (Camarzana)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
2021/11/13
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Larumbe)
  • LARUMBE CIA, I.
21  - 25 LARRAINA (Perez, I)
 Deialdia 2
2021/11/19
20:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Perez, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
25  - 10 AMAYA (Mujica)
  • MUJICA ANTON, M.
2021/11/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Larumbe)
  • LARUMBE CIA, I.
25  - 13 F.LOPEZ (Camarzana)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
 Deialdia 3
2021/11/26
19:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Camarzana)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
21  - 25 LARRAINA (Perez, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
2021/11/27
09:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Mujica)
  • MUJICA ANTON, M.
16  - 25 SAN JUAN (Larumbe)
  • LARUMBE CIA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Perez, I)   6 3 3 0 0 75 52
2 SAN JUAN (Larumbe)   5 3 2 1 0 71 54
3 F.LOPEZ (Camarzana)   4 3 1 2 0 59 71
4 AMAYA (Mujica)   3 3 0 3 0 47 75
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/13
10:00
Pamplona - López ESTERIBAR (Garceche) RETIRADO
  • GARCECHE HERREROS, L.
  SAN JUAN (Bernaldo)
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
2021/11/14
-
- LARRAINA (Mendigutxia)   AMAYA (Larraya) RETIRADO
 Deialdia 2
2021/11/19
20:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Mendigutxia)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
25  - 19 SAN JUAN (Bernaldo)
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
2021/11/21
-
- AMAYA (Larraya) RETIRADO   ESTERIBAR (Garceche) RETIRADO
 Deialdia 3
2021/11/28
-
- SAN JUAN (Bernaldo)   AMAYA (Larraya) RETIRADO
2021/11/28
-
- ESTERIBAR (Garceche) RETIRADO   LARRAINA (Mendigutxia)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Mendigutxia)   2 1 1 0 0 25 19
2 SAN JUAN (Bernaldo)   1 1 0 1 0 19 25
3 ESTERIBAR (Garceche) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
4 AMAYA (Larraya) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/13
10:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Goldaracena)
  • GOLDARAZENA AZPIROTZ, X.
25  - 24 AMAYA (Otano, D)
  • OTANO AMEZKETA, D.
2021/11/14
-
- BERRIOZAR (Breton) ELIMINADO   SAN JUAN (Guerra) RETIRADO
 Deialdia 2
2021/11/19
19:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Otano, D)
  • OTANO AMEZKETA, D.
  BERRIOZAR (Breton) ELIMINADO
  • BRETON SOLA, P.
2021/11/21
-
- LARRAUN (Goldaracena)   SAN JUAN (Guerra) RETIRADO
 Deialdia 3
2021/11/25
20:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Breton) ELIMINADO   LARRAUN (Goldaracena)
2021/11/28
-
- SAN JUAN (Guerra) RETIRADO   AMAYA (Otano, D)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Goldaracena)   2 1 1 0 0 25 24
2 AMAYA (Otano, D)   1 1 0 1 0 24 25
3 SAN JUAN (Guerra) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
4 BERRIOZAR (Breton) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0