Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ 2. MAILAKO PALA LABURRA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/13
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Charro - Sanchez)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2  - 0
(15-8)
(15-12)
SAN JUAN (Mendizabal - Garate)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • GARATE AIZPUN, I.
2021/11/14
09:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alastuey - Fernandez)
  • ALASTUEY USTES, O.
  • PURROY CAŅADA, I.
2  - 1
(14-15)
(15-9)
(10-6)
LARRAINA (Leache - Garrido)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • GARRIDO ZALBA, S.
 Deialdia 2
2021/11/21
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Leache - Garrido)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • GARRIDO ZALBA, S.
2  - 1
(15-2)
(8-15)
(10-7)
TENIS (Charro - Sanchez)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2021/11/21
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alastuey - Fernandez)
  • ALASTUEY USTES, O.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
1  - 2
(15-14)
(13-15)
(8-10)
SAN JUAN (Mendizabal - Garate)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • GARATE AIZPUN, I.
 Deialdia 3
2021/11/26
18:30
Pamplona - Tenis TENIS (Charro - Sanchez)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2  - 0
(15-9)
(15-13)
OBERENA (Alastuey - Fernandez)
  • ALASTUEY USTES, O.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
2021/11/27
11:00
Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN (Mendizabal - Garate)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • GARATE AIZPUN, I.
2  - 0
(15-11)
(15-12)
LARRAINA (Leache - Garrido)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS (Charro - Sanchez)   5 3 2 1 0 5 2 84 75
2 SAN JUAN (Mendizabal - Garate)   5 3 2 1 0 4 3 89 89
3 OBERENA (Alastuey - Fernandez)   4 3 1 2 0 3 5 97 99
4 LARRAINA (Leache - Garrido)   4 3 1 2 0 3 5 86 93
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/13
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Iraburu - Gartzia)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • GARTZIA OLASO, I.
0  - 2
(5-15)
(3-15)
TENIS (Gaztambide - Escala)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ESCALA ESTANGA , I.
2021/11/14
-
- Descanso   OBERENA (Redmond - Arcelus)
 Deialdia 2
2021/11/21
-
- Descanso   TENIS (Gaztambide - Escala)
2021/11/21
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Redmond - Arcelus)
  • REDMOND BELDA, C.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
2  - 0
(15-4)
(15-3)
TENIS (Iraburu - Gartzia)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • GARTZIA OLASO, I.
 Deialdia 3
2021/11/26
18:30
Pamplona - Tenis TENIS (Gaztambide - Escala)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ESCALA ESTANGA , I.
2  - 0
(15-10)
(15-13)
OBERENA (Redmond - Arcelus)
  • REDMOND BELDA, C.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
2021/11/28
-
- TENIS (Iraburu - Gartzia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS (Gaztambide - Escala)   4 2 2 0 0 4 0 60 31
2 OBERENA (Redmond - Arcelus)   3 2 1 1 0 2 2 53 37
3 TENIS (Iraburu - Gartzia)   2 2 0 2 0 0 4 15 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/14
-
- Descanso   TENIS (San Martin - Amatriain)
2021/11/14
11:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Molina - Ciordia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2  - 0
(15-1)
(15-14)
OBERENA (Otondo - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
 Deialdia 2
2021/11/19
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (San Martin - Amatriain)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2  - 1
(12-15)
(15-8)
(10-9)
LARRAINA (Molina - Ciordia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2021/11/21
-
- Descanso   OBERENA (Otondo - Muru)
 Deialdia 3
2021/11/27
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Otondo - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
0  - 2
(13-15)
(9-15)
TENIS (San Martin - Amatriain)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2021/11/28
-
- LARRAINA (Molina - Ciordia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS (San Martin - Amatriain)   4 2 2 0 0 4 1 67 54
2 LARRAINA (Molina - Ciordia)   3 2 1 1 0 3 2 62 52
3 OBERENA (Otondo - Muru)   2 2 0 2 0 0 4 37 60
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/14
-
- Descanso   LARRAINA (Iribarren - Gil)
2021/11/14
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Goñi, O - Goñi, I)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • GOŅI ARTETA, L.
2  - 0
(15-12)
(15-7)
TENIS (Martinez - Zalba, J)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • ZALBA LARUMBE, J.
 Deialdia 2
2021/11/21
-
- Descanso   TENIS (Martinez - Zalba, J)
2021/11/21
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iribarren - Gil)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL OLSSEN, D.
1  - 2
(15-9)
(14-15)
(7-10)
AMAYA (Goņi, O - Goņi, I)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • GOŅI ARTETA, L.
 Deialdia 3
2021/11/25
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Martinez - Zalba, J)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • ZALBA LARUMBE, J.
2  - 1
(15-10)
(7-15)
(10-7)
LARRAINA (Iribarren - Gil)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL OLSSEN, D.
2021/11/28
-
- AMAYA (Goñi, O - Goñi, I)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AMAYA (Goņi, O - Goņi, I)   4 2 2 0 0 4 1 64 55
2 TENIS (Martinez - Zalba, J)   3 2 1 1 0 2 3 51 62
3 LARRAINA (Iribarren - Gil)   2 2 0 2 0 2 4 68 66