Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PALETA LARRUZ GAZTEAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/07
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Perez, I - Perez, G)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • PEREZ GALBETE, I.
0  - 2
(4-15)
(5-15)
LARRAINA (Indurain - Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2021/11/07
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Sanado - Sanchez Casas)
  • SANADO GASCON , I.
  • SANCHEZ-CASAS MARTICORENA, M.
1  - 2
(10-15)
(15-11)
(3-10)
TENIS (Martinez - Puig)
  • MARTINEZ LARREA, M.
  • PUIG APESTEGUIA , J.
 Deialdia 2
2021/11/14
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Sanado - Sanchez Casas)
  • SANADO GASCON , I.
  • SANCHEZ-CASAS MARTICORENA, M.
0  - 2
(4-15)
(5-15)
LARRAINA (Indurain - Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2021/11/14
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Martinez - Puig)
  • MARTINEZ LARREA, M.
  • PUIG APESTEGUIA , J.
0  - 2
(11-15)
(8-15)
LARRAINA (Perez, I - Perez, G)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • PEREZ GALBETE, I.
 Deialdia 3
2021/11/20
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Indurain - Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2  - 0
(15-8)
(15-7)
TENIS (Martinez - Puig)
  • MARTINEZ LARREA, M.
  • PUIG APESTEGUIA , J.
2021/11/20
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Perez, I - Perez, G)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • PEREZ GALBETE, I.
2  - 0
(15-8)
(15-5)
TENIS (Sanado - Sanchez Casas)
  • SANADO GASCON , I.
  • SANCHEZ-CASAS MARTICORENA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Indurain - Aramendia)   6 3 3 0 0 6 0
2 LARRAINA (Perez, I - Perez, G)   5 3 2 1 0 4 2
3 TENIS (Martinez - Puig)   4 3 1 2 0 2 5
4 TENIS (Sanado - Sanchez Casas)   3 3 0 3 0 1 6
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/11/06
-
- Descanso   LARRAINA (Mendigutxia - Alzu)
2021/11/07
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gortari - Ezcurdia)
  • GORTARI ZAPATERIA, P.
  • EZCURDIA NICUESA , H.
0  - 2
(13-15)
(13-15)
LARRAINA (Urdanoz - Garcia)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
 Deialdia 2
2021/11/13
-
- Descanso   LARRAINA (Urdanoz - Garcia)
2021/11/13
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Mendigutxia - Alzu)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ALZU MENDIGACHA, D.
2  - 0
(15-6)
(15-13)
TENIS (Gortari - Ezcurdia)
  • GORTARI ZAPATERIA, P.
  • EZCURDIA NICUESA , H.
 Deialdia 3
2021/11/20
-
- TENIS (Gortari - Ezcurdia)   Descanso
2021/11/21
16:30
Pamplona - Amaya F3 LARRAINA (Urdanoz - Garcia)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
0  - 2
(5-15)
(13-15)
LARRAINA (Mendigutxia - Alzu)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Mendigutxia - Alzu)   4 2 2 0 0 4 0
2 LARRAINA (Urdanoz - Garcia)   3 2 1 1 0 2 2
3 TENIS (Gortari - Ezcurdia)   2 2 0 2 0 0 4