Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ 3. MAILAKO ESKUZ BINAKAKOAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/10/29
21:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Comas - Romero)
  • COMAS , N.
  • ROMERO ACEDO, A.
13  - 22 LAGUNAK (Urio - Perez de Ziriza)
  • SANZ URIO, U.
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
2021/10/30
09:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 13 LARRAUN (Saralegi - Iriarte)
 Deialdia 2
2021/11/06
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Urio - Perez de Ziriza)
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
  • SANZ URIO, U.
13  - 22 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
2021/11/06
11:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Comas - Romero)
  • COMAS , N.
  • ROMERO ACEDO, A.
13  - 22 LARRAUN (Saralegi - Iriarte)
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • IRIARTE MITXELENA, A.
 Deialdia 3
2021/11/12
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 3 BETI ONAK (Comas - Romero)
  • COMAS , N.
  • ROMERO ACEDO, A.
2021/11/13
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Saralegi - Iriarte)
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
  • IRIARTE MITXELENA, A.
11  - 22 LAGUNAK (Urio - Perez de Ziriza)
  • SANZ URIO, U.
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Bustince - Lizarraga)   6 3 3 0 0 66 29
2 LAGUNAK (Urio - Perez de Ziriza)   5 3 2 1 0 57 46
3 LARRAUN (Saralegi - Iriarte)   4 3 1 2 0 46 57
4 BETI ONAK (Comas - Romero)   3 3 0 3 0 29 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/10/30
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga - Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
22  - 12 LAGUNAK (Kañamares - Zaranton)
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • ZARANTON GILLEN, A.
2021/10/31
-
- Descanso   AURRERA (Goikoetxea - Zubiri)
 Deialdia 2
2021/11/05
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA (Goikoetxea - Zubiri) 0  - 22 ZUGARRALDE (Lerga - Maiza)
2021/11/07
-
- Descanso   LAGUNAK (Kañamares - Zaranton)
 Deialdia 3
2021/11/12
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Kañamares - Zaranton)
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • ZARANTON GILLEN, A.
22  - 0 AURRERA (Goikoetxea - Zubiri)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
2021/11/14
-
- ZUGARRALDE (Lerga - Maiza)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Lerga - Maiza)   4 2 2 0 0 44 12
2 LAGUNAK (Kañamares - Zaranton)   3 2 1 1 0 34 22
3 AURRERA (Goikoetxea - Zubiri)   2 2 0 2 0 0 44