Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PALETA LARRUZ KIMUAK 1. FASEA AMAIERA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/10/17
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
30  - 27 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
2021/10/17
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • FERNANDEZ SESMA, J.
30  - 22 LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
 Deialdia 2
2021/10/24
17:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • FERNANDEZ SESMA, J.
30  - 18 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
2021/10/24
17:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
29  - 30 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
 Deialdia 3
2021/11/01
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 18 LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
2021/11/01
17:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
30  - 27 LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • FERNANDEZ SESMA, J.
 Deialdia 4
2021/11/07
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
24  - 30 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
2021/11/07
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
27  - 30 LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • FERNANDEZ SESMA, J.
 Deialdia 5
2021/11/13
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 29 LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • FERNANDEZ SESMA, J.
  • GOROSPE GOŅI, I.
2021/11/14
16:30
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
30  - 28 LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
 Deialdia 6
2021/11/20
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iraizoz - Garcia)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GARCIA TORAL, A.
27  - 30 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
2021/11/20
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe - Fernandez)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • FERNANDEZ SESMA, J.
26  - 30 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)
  • GALARREGUI RODRIGUEZ, M.
  • BULDAIN URBICAIN, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Galarregui - Buldain)   12 6 6 0 0 180 161
2 LARRAINA (Gorospe - Fernandez)   9 6 3 3 0 172 157
3 LARRAINA (Ornilla - Oroz)   9 6 3 3 0 159 164
4 LARRAINA (Iraizoz - Garcia)   6 6 0 6 0 151 180