Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA KIMU 1., 1. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/30
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
25  - 20 CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • AYALA LEZAUN, M.
  • GUIA COSO, J.
2021/10/03
16:30
Noain - Bidezarra NOAIN (León - Cuadrado)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • LEON RUIZ, A.
25  - 18 NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • ATAUN CACHO, N.
 Deialdia 2
2021/10/07
18:45
Noain - Bidezarra NOAIN (León - Cuadrado)
  • LEON RUIZ, A.
  • CUADRADO MARTIN, J.
20  - 25 CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • GUIA COSO, J.
  • AYALA LEZAUN, M.
2021/10/07
18:45
Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • ATAUN CACHO, N.
7  - 25 CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
 Deialdia 3
2021/10/15
18:30
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • AYALA LEZAUN, M.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
23  - 25 NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • ATAUN CACHO, N.
2021/10/15
18:30
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
25  - 6 NOAIN (León - Cuadrado)
  • LEON RUIZ, A.
  • CUADRADO MARTIN, J.
 Deialdia 4
2021/10/23
17:30
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
25  - 19 CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
2021/10/24
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • ATAUN CACHO, N.
25  - 23 NOAIN (León - Cuadrado)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • LEON RUIZ, A.
 Deialdia 5
2021/10/29
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
25  - 16 NOAIN (León - Cuadrado)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • LEON RUIZ, A.
2021/10/29
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
25  - 12 NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • URZAINQUI GALECH, O.
 Deialdia 6
2021/11/07
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui - Ataun)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • ATAUN CACHO, N.
12  - 25 CABANILLAS (Ayala - Guia)
  • AYALA LEZAUN, M.
  • GUIA COSO, J.
2021/11/07
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (León - Cuadrado)
  • LEON RUIZ, A.
  • CUADRADO MARTIN, J.
9  - 25 CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)
  • MATEO JIMENEZ , C.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (C. Mateo - Lorente)   11 6 5 1 0 144 79
2 CABANILLAS (Ayala - Guia)   10 6 4 2 0 143 117
3 NOAIN (Urzainqui - Ataun)   8 6 2 4 0 99 146
4 NOAIN (León - Cuadrado)   7 6 1 5 0 99 143