Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 54 M PILOTALEKUA  2. MAILAKO BINAKAKO ZESTA-PUNTA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/29
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Biurrun)
  • JIMENEZ EXTREMADO, M.
  • BIURRUN DEL RIO, S.
31  - 35 CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)
  • VALLEJO ULLATE, D.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2021/10/01
19:00
Astrain - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
34  - 35 NOAIN (Navascues - Ontoria)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2021/10/01
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)
  • LAKIDAIN ARMENDARIZ, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
35  - 30 NOAIN (Agudo - Virseda)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • VIRSEDA SANCHEZ, J.
 Deialdia 2
2021/10/07
18:45
Noain - Bidezarra NOAIN (Navascues - Ontoria)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
35  - 21 NOAIN (Iturbide - Biurrun)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • BIURRUN DEL RIO, S.
2021/10/08
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Virseda)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • VIRSEDA SANCHEZ, J.
27  - 35 BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
2021/10/08
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)
  • VALLEJO ULLATE, D.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
35  - 12 NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)
  • LAKIDAIN ARMENDARIZ, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
 Deialdia 3
2021/10/15
19:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
35  - 23 CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)
  • VALLEJO ULLATE, D.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2021/10/17
10:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Biurrun)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • BIURRUN DEL RIO, S.
23  - 35 NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)
  • LAKIDAIN ARMENDARIZ, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
2021/10/17
10:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Navascues - Ontoria)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
33  - 35 NOAIN (Agudo - Virseda)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • VIRSEDA SANCHEZ, J.
 Deialdia 4
2021/10/22
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)
  • VALLEJO ULLATE, D.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
34  - 35 NOAIN (Navascues - Ontoria)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2021/10/22
19:45
Noain - Bidezarra NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)
  • LAKIDAIN ARMENDARIZ, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
35  - 33 BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
2021/10/24
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Biurrun)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • BIURRUN DEL RIO, S.
35  - 31 NOAIN (Agudo - Virseda)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • VIRSEDA SANCHEZ, J.
 Deialdia 5
2021/10/28
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Virseda)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • VIRSEDA SANCHEZ, J.
34  - 35 CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)
  • VALLEJO ULLATE, D.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2021/10/29
19:00
Astrain - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
35  - 32 NOAIN (Iturbide - Biurrun)
  • BIURRUN DEL RIO, S.
2021/10/31
11:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Navascues - Ontoria)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
35  - 30 NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)
  • LAKIDAIN ARMENDARIZ, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Navascues - Ontoria)   9 5 4 1 0 173 154
2 CABANILLAS (Vallejo - Rodriguez, A)   8 5 3 2 0 162 147
3 BERRIOZAR J.A. (Gamarra, M - Rebota)   8 5 3 2 0 172 152
4 NOAIN (Laquidain, J.I.- Laquidain,A)   8 5 3 2 0 147 156
5 NOAIN (Iturbide - Biurrun)   6 5 1 4 0 142 171
6 NOAIN (Agudo - Virseda)   6 5 1 4 0 157 173