Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 54 M PILOTALEKUA  1. MAILAKO BINAKAKO ZESTA-PUNTA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/28
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • LAZARO ALONSO, C.
19  - 35 CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ASIAIN GIL, I.
2021/09/29
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Bailo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • BAILO AYENSA, R.
35  - 18 CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2021/10/01
19:00
Astrain - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
35  - 24 CABANILLAS (Perez - Alonso, M)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
 Deialdia 2
2021/10/09
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso, M)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
35  - 29 NOAIN (Bailo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
2021/10/09
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ASIAIN GIL, I.
35  - 15 BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
2021/10/09
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
26  - 35 CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • LAZARO ALONSO, C.
 Deialdia 3
2021/10/14
16:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Bailo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, R.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
35  - 22 CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • LAZARO ALONSO, C.
2021/10/14
18:00
Astrain - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
21  - 35 CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2021/10/15
18:30
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso, M)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
20  - 35 CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ASIAIN GIL, I.
 Deialdia 4
2021/10/22
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 18 CABANILLAS (Perez - Alonso, M)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
2021/10/22
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • LAZARO ALONSO, C.
35  - 31 BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
2021/10/24
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Bailo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, R.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
35  - 22 CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ASIAIN GIL, I.
 Deialdia 5
2021/10/26
18:00
Astrain - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
24  - 35 NOAIN (Bailo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • BAILO AYENSA, R.
2021/10/30
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ASIAIN GIL, I.
35  - 26 CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2021/10/30
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso, M)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
35  - 29 CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • LAZARO ALONSO, C.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Bailo - Aguas)   9 5 4 1 0 169 121
2 CABANILLAS (Rodriguez, J.A - Asiain.)   9 5 4 1 0 162 115
3 CABANILLAS (Anton - Arellano)   7 5 2 3 0 140 144
4 CABANILLAS (Alonso, L.J - Lazaro)   7 5 2 3 0 140 162
5 CABANILLAS (Perez - Alonso, M)   7 5 2 3 0 132 163
6 BERRIOZAR J.A. (Gamarra,E. - Lekube)   6 5 1 4 0 126 164