Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA  GAZTEEN BANAKAKO ESKUA 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/25
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
12  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
2021/09/25
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
18  - 7 ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
 Deialdia 2
2021/10/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
2021/10/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
5  - 18 SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
 Deialdia 3
2021/10/08
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
18  - 3 ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
2021/10/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
16  - 18 ERASO (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERASO (Campoy)   6 3 3 0 0 54 35
2 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)   5 3 2 1 0 48 33
3 SAN MIGUEL (Gaston)   4 3 1 2 0 46 41
4 ERASO (Jimenez)   3 3 0 3 0 15 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/25
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin) RETIRADO
  • GARIN CALANDA, U.
  SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
2021/09/25
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
16  - 18 ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
 Deialdia 2
2021/10/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
5  - 18 SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
2021/10/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
  SAN MIGUEL (Garin) RETIRADO
  • GARIN CALANDA, U.
 Deialdia 3
2021/10/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
18  - 2 ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
2021/10/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin) RETIRADO   ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Sainz)   4 2 2 0 0 36 7
2 ERASO (Armendariz)   3 2 1 1 0 20 34
3 ERASO (Alonso)   2 2 0 2 0 21 36
4 SAN MIGUEL (Garin) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/24
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
7  - 18 ZUGARRALDE (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
2021/09/25
17:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Lakosta)
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
14  - 18 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
 Deialdia 2
2021/10/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
18  - 2 TXARUTA (Lakosta)
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
2021/10/01
20:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
10  - 18 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
 Deialdia 3
2021/10/09
09:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
6  - 18 ZUGARRALDE (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
2021/10/09
09:30
Irurita - Aranabia TXARUTA (Lakosta)
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
10  - 18 HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Salcedo)   6 3 3 0 0 54 15
2 ULTZAMA (Astrain)   5 3 2 1 0 42 42
3 HUARTE (Barberena)   4 3 1 2 0 35 46
4 TXARUTA (Lakosta)   3 3 0 3 0 26 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/24
18:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Setoain)
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
2  - 18 BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
2021/09/25
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Soto)
  • SOTO ARRIZABALAGA, I.
18  - 1 HUARTE (Urrizola)
 Deialdia 2
2021/10/01
20:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Urrizola)
  • URRIZOLA GARCIA, O.
10  - 18 ZUGARRALDE (Setoain)
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
2021/10/02
09:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Soto)
  • SOTO ARRIZABALAGA, I.
11  - 18 BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
 Deialdia 3
2021/10/08
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
18  - 0 HUARTE (Urrizola)
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2021/10/08
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Setoain)
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
8  - 18 ULTZAMA (Soto)
  • SOTO ARRIZABALAGA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Orbegozo)   6 3 3 0 0 54 13
2 ULTZAMA (Soto)   5 3 2 1 0 47 27
3 ZUGARRALDE (Setoain)   4 3 1 2 0 28 46
4 HUARTE (Urrizola)   3 3 0 3 0 11 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/25
-
- Descanso   OBERENA (Zaragueta)
2021/09/26
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ezkurdia)
  • EZKURDIA ROTETA, J.
13  - 18 AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
 Deialdia 2
2021/10/02
-
- Descanso   AURRERA (Mateorena)
2021/10/02
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Zaragueta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
8  - 18 LARRAUN (Ezkurdia)
  • EZKURDIA ROTETA, J.
 Deialdia 3
2021/10/07
19:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
7  - 18 OBERENA (Zaragueta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
2021/10/09
-
- LARRAUN (Ezkurdia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Ezkurdia)   3 2 1 1 0 31 26
2 OBERENA (Zaragueta)   3 2 1 1 0 26 25
3 AURRERA (Mateorena)   3 2 1 1 0 25 31
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/24
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garcia)
  • GARCIA DE ALBIZU, S.
4  - 18 ZUGARRALDE (Rebole)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2021/09/26
-
- LARRAUN (Goikoetxea)   Descanso
 Deialdia 2
2021/10/02
-
- Descanso   OBERENA (Garcia)
2021/10/02
10:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
18  - 16 ZUGARRALDE (Rebole)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
 Deialdia 3
2021/10/09
-
- ZUGARRALDE (Rebole)   Descanso
2021/10/09
09:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Garcia)
  • GARCIA DE ALBIZU, S.
9  - 18 LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Goikoetxea)   4 2 2 0 0 36 25
2 ZUGARRALDE (Rebole)   3 2 1 1 0 34 22
3 OBERENA (Garcia)   2 2 0 2 0 13 36
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/24
18:30
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA (Gastesi) 18  - 16 OBERENA (Larrainzar)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
2021/09/25
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Arizkuren)
 Deialdia 2
2021/10/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Arizkuren)
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
6  - 18 ARAMPILOTA (Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO , J.
2021/10/02
-
- Descanso   OBERENA (Larrainzar)
 Deialdia 3
2021/10/09
-
- ARAMPILOTA (Gastesi)   Descanso
2021/10/09
09:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Larrainzar)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
18  - 7 ZUGARRALDE (Arizkuren)
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAMPILOTA (Gastesi)   4 2 2 0 0 36 22
2 OBERENA (Larrainzar)   3 2 1 1 0 34 25
3 ZUGARRALDE (Arizkuren)   2 2 0 2 0 13 36