Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE PALETA LARRUZ NAGUSIAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/03
-
- Descanso   LARRAINA (P.Galbete - J. Casado)
2021/09/04
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Perez - Anso)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • ANSO NAVARRO, I.
30  - 6 LARRAINA (Urdanoz - Eslava)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
 Deialdia 2
2021/09/04
-
- Descanso   LARRAINA (Urdanoz - Eslava)
2021/09/04
16:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete LARRAINA (P.Galbete - J. Casado)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • CASADO LOPEZ, P.
12  - 30 AMAYA (Perez - Anso)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • ANSO NAVARRO, I.
 Deialdia 3
2021/09/05
-
- AMAYA (Perez - Anso)   Descanso
2021/09/05
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete LARRAINA (Urdanoz - Eslava)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
30  - 20 LARRAINA (P.Galbete - J. Casado)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • CASADO LOPEZ, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Perez - Anso)   4 2 2 0 0 60 18
2 LARRAINA (Urdanoz - Eslava)   3 2 1 1 0 36 50
3 LARRAINA (P.Galbete - J. Casado)   2 2 0 2 0 32 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/03
-
- Descanso   AMAYA (Esparza - Iribarren)
2021/09/04
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete LARRAINA (Rabas - Gonzalez)
  • RABAS ACUÑA, A.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
30  - 20 TENIS (Martinez - Sanchez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
 Deialdia 2
2021/09/04
-
- Descanso   TENIS (Martinez - Sanchez)
2021/09/04
16:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Esparza - Iribarren)
  • PLANO ALGARRA, E.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
28  - 30 LARRAINA (Rabas - Gonzalez)
  • RABAS ACUÑA, A.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
 Deialdia 3
2021/09/05
-
- LARRAINA (Rabas - Gonzalez)   Descanso
2021/09/05
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete TENIS (Martinez - Sanchez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
15  - 30 AMAYA (Esparza - Iribarren)
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Rabas - Gonzalez)   4 2 2 0 0 60 48
2 AMAYA (Esparza - Iribarren)   3 2 1 1 0 58 45
3 TENIS (Martinez - Sanchez)   2 2 0 2 0 35 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/09/04
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete TENIS (Escala - Gaztambide)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
30  - 13 LARRAINA (Mendigutxia - P. Galbete, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
2021/09/04
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete MUTILENDAKO (Salvador - Blazquez)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
13  - 30 LARRAINA (Ciordia - Molina)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
 Deialdia 2
2021/09/04
16:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete MUTILENDAKO (Salvador - Blazquez)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
21  - 30 LARRAINA (Mendigutxia - P. Galbete, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
2021/09/04
16:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete LARRAINA (Ciordia - Molina)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
20  - 30 TENIS (Escala - Gaztambide)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
 Deialdia 3
2021/09/05
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete LARRAINA (Mendigutxia - P. Galbete, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
24  - 30 LARRAINA (Ciordia - Molina)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
2021/09/05
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete TENIS (Escala - Gaztambide)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
30  - 11 MUTILENDAKO (Salvador - Blazquez)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Escala - Gaztambide)   6 3 3 0 0 90 44
2 LARRAINA (Ciordia - Molina)   5 3 2 1 0 80 67
3 LARRAINA (Mendigutxia - P. Galbete, I)   4 3 1 2 0 67 81
4 MUTILENDAKO (Salvador - Blazquez)   3 3 0 3 0 45 90