Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ  Eskuz binaka benjamin 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/03/26
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • IGOA ANSALAS, E.
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
18  - 9 ULTZAMA A
  • BALDA GERENDIAIN, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
2021/03/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PREAL ZUDAIRE, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  SAN MIGUEL B (RETIRADO)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • RUIZ ARMENDARIZ, A.
2021/03/27
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • BALDA BALDA, M.
16  - 18 BARAÑAIN A
  • ELIZALDE GARTZARON, E.
  • ARRIETA ELCANO, I.
 Deialdia 2
2021/04/17
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B (RETIRADO)   BORTZIRIAK A
2021/04/17
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • BALDA GERENDIAIN, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
18  - 12 ALDABIDE A
  • BALDA BALDA, M.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
2021/04/17
10:30
Barañain - Retegi BARAÑAIN A
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • ELIZALDE GARTZARON, E.
18  - 3 SAN MIGUEL A
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • PERAL ZUDAIRE, J.
 Deialdia 3
2021/04/23
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • IGOA ANSALAS, E.
18  - 0 ALDABIDE A
2021/04/24
-
- SAN MIGUEL B (RETIRADO)   BARAÑAIN A
2021/04/25
11:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL A
  • PREAL ZUDAIRE, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
8  - 18 ULTZAMA A
  • BALDA GERENDIAIN, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
 Deialdia 4
2021/05/07
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • IGOA ANSALAS, E.
12  - 18 BARAÑAIN A
  • ELIZALDE GARTZARON, E.
  • ARRIETA ELCANO, I.
2021/05/08
-
- ULTZAMA A   SAN MIGUEL B (RETIRADO)
2021/05/09
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A 0  - 18 SAN MIGUEL A
 Deialdia 5
2021/05/15
-
- SAN MIGUEL B (RETIRADO)   ALDABIDE A
2021/05/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PREAL ZUDAIRE, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
1  - 18 BORTZIRIAK A
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • IGOA ANSALAS, E.
2021/05/15
09:30
Barañain - Retegi BARAÑAIN A
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • ELIZALDE GARTZARON, E.
18  - 7 ULTZAMA A
  • BALDA GERENDIAIN, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN A   8 4 4 0 0 72 38
2 BORTZIRIAK A   7 4 3 1 0 66 28
3 ULTZAMA A   6 4 2 2 0 52 56
4 SAN MIGUEL A   5 4 1 3 0 30 54
5 ALDABIDE A   4 4 0 4 0 28 72
6 SAN MIGUEL B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0