Itzuli
HERRIARTEKO  HERRI ARTEKO TXAPELKETA 2¬ KUME 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/05/11
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI-IRUÑA
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • GARCIA JIMENEZ, R.
13  - 18 IRURZUN-IRURTZUN
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
2013/05/11
11:00
Villava - Atarrabia VILLABA-ATARRABIA
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALEZ, R.
3  - 18 ESTERIBAR
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2013/05/12
-
- DESCANSO   BARAĐAIN
 Deialdia 2
2013/05/17
18:00
Bara˝ain - Retegi BARAÑAIN
  • RETEGI GOĐI, M.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
12  - 18 VILLABA-ATARRABIA
  • FERNANDEZ GONZALEZ, R.
  • FAVA ARACAMA, O.
2013/05/18
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
18  - 5 MENDILLORRI-IRUĐA
  • PERKAZ LATIENDA, G.
  • GARCIA JIMENEZ, R.
2013/05/19
-
- IRURZUN-IRURTZUN   DESCANSO
 Deialdia 3
2013/05/23
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURZUN-IRURTZUN
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
18  - 17 ESTERIBAR
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2013/05/25
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI-IRUÑA
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • GARCIA JIMENEZ, R.
17  - 18 BARAĐAIN
  • RETEGI GOĐI, M.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2013/05/26
-
- DESCANSO   VILLABA-ATARRABIA
 Deialdia 4
2013/05/31
18:00
Bara˝ain - Retegi BARAÑAIN
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
18  - 10 IRURZUN-IRURTZUN
  • AMEZKETA AZKARATE, J.
  • ARZOZ LARRAGA, D.
2013/06/01
10:00
Villava - Atarrabia VILLABA-ATARRABIA
  • FERNANDEZ GONZALEZ, R.
  • FAVA ARACAMA, O.
17  - 18 MENDILLORRI-IRUĐA
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • PERKAZ LATIENDA, G.
2013/06/02
-
- DESCANSO   ESTERIBAR
 Deialdia 5
2013/06/07
17:30
Etxarren - Aranburu IRURZUN-IRURTZUN
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AMEZKETA AZKARATE, J.
18  - 14 VILLABA-ATARRABIA
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALEZ, R.
2013/06/08
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
17  - 18 BARAĐAIN
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2013/06/09
-
- MENDILLORRI-IRUÑA   DESCANSO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAĐAIN   7 4 3 1 0 66 62
2 IRURZUN-IRURTZUN   7 4 3 1 0 64 62
3 ESTERIBAR   6 4 2 2 0 70 44
4 MENDILLORRI-IRUĐA   5 4 1 3 0 53 71
5 VILLABA-ATARRABIA   5 4 1 3 0 52 66
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/05/18
10:30
Larraintzar - Ulzama ULZAMA-ULTZAMA
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • ARCE IRIBARREN, J.
7  - 18 ZIZUR
  • MENDIBE ZALBA, J.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2013/05/18
-
- ARBIZU   LUMBIER-ILUN BERRI
 Deialdia 2
2013/05/25
16:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • MARIĐELARENA ETXEBERRIA, A.
  • GANBOA BERASTIGI, B.
10  - 18 ZIZUR
  • MENDIBE ZALBA, J.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2013/05/26
-
- LUMBIER-ILUN BERRI   ULZAMA-ULTZAMA
 Deialdia 3
2013/06/01
10:00
Larraintzar - Ulzama ULZAMA-ULTZAMA
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
  • ARCE IRIBARREN, J.
4  - 18 ARBIZU
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIĐELARENA ETXEBERRIA, A.
2013/06/02
-
- ZIZUR   LUMBIER-ILUN BERRI
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZIZUR   4 2 2 0 0 36 17
2 ARBIZU   3 2 1 1 0 28 22
3 ULZAMA-ULTZAMA   2 2 0 2 0 11 36
4 LUMBIER-ILUN BERRI   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak