Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA  Haurren banakako eskua (emakumezkoak)

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/01/22
16:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Oscoz)
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER (Paternain)
  • PATERNAIN ROMERO, I.
2021/01/23
-
- Descanso   ARAXES (Sotil)
2021/01/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
18  - 0 * BORTZIRIAK (Martinez, Am)
*Equipo no presentado
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
 Deialdia 2
2021/01/29
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
18  - 0 * ULTZAMA (Hernandez)
*Equipo no presentado
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
2021/01/30
-
- SAN FRCO.JAVIER (Paternain)   Descanso
2021/01/30
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Martinez, Am)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
14  - 18 OBERENA (Oscoz)
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
 Deialdia 3
2021/02/05
17:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Oscoz)
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
18  - 5 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
2021/02/06
-
- Descanso   ULTZAMA (Hernandez)
2021/02/06
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Paternain)
  • PATERNAIN ROMERO, I.
4  - 18 BORTZIRIAK (Martinez, Am)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
 Deialdia 4
2021/02/12
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
15  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Paternain)
  • PATERNAIN ROMERO, I.
2021/02/12
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
6  - 18 OBERENA (Oscoz)
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
2021/02/13
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Martinez, Am)
 Deialdia 5
2021/02/20
-
- OBERENA (Oscoz)   Descanso
2021/02/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Martinez, Am)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
18  - 7 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
2021/02/20
16:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Paternain)
  • PATERNAIN ROMERO, I.
18  - 6 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Oscoz)   8 4 4 0 0 72 37
2 SAN FRCO.JAVIER (Paternain)   6 4 2 2 0 52 57
3 BORTZIRIAK (Martinez, Am)   5 3 2 1 1 50 47
4 ARAXES (Sotil)   5 4 1 3 0 45 54
5 ULTZAMA (Hernandez)   4 4 1 2 1 30 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/01/23
-
- Descanso   AMESKOA (Padura)
2021/01/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
18  - 5 BORTZIRIAK (Martinez, Ai)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
2021/01/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
10  - 18 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
 Deialdia 2
2021/01/30
-
- ULTZAMA (Sarratea)   Descanso
2021/01/30
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Martinez, Ai)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
10  - 18 ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
2021/01/30
10:00
Zudaire - San Andres AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
3  - 18 SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
 Deialdia 3
2021/02/06
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Arrastia)
2021/02/06
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
18  - 10 BORTZIRIAK (Martinez, Ai)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
2021/02/06
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
18  - 2 AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
 Deialdia 4
2021/02/13
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Martinez, Ai)
2021/02/13
11:30
Zudaire - San Andres AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
3  - 18 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
2021/02/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
18  - 3 ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
 Deialdia 5
2021/02/19
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
12  - 18 SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
2021/02/20
-
- ULTZAMA (Iturralde)   Descanso
2021/02/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Martinez, Ai)
  • MARTINEZ OLAZABAL, A.
18  - 3 AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Arrastia)   8 4 4 0 0 72 23
2 ULTZAMA (Sarratea)   7 4 3 1 0 66 41
3 ULTZAMA (Iturralde)   6 4 2 2 0 49 48
4 BORTZIRIAK (Martinez, Ai)   5 4 1 3 0 43 57
5 AMESKOA (Padura)   4 4 0 4 0 11 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/01/23
-
- Descanso   HUARTE (Ibarrola)
2021/01/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOĐI, I.
9  - 18 BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
2021/01/23
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
18  - 3 SAN FRCO.JAVIER (Costa)
  • COSTA OLIVEIRA, G.
 Deialdia 2
2021/01/29
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
18  - 2 ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOĐI, I.
2021/01/30
-
- SAN FRCO.JAVIER (Costa)   Descanso
2021/01/30
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
4  - 18 AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
 Deialdia 3
2021/02/06
-
- Descanso   ULTZAMA (Gerendiain)
2021/02/06
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
17  - 18 HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
2021/02/06
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Costa)
  • COSTA OLIVEIRA, G.
13  - 18 BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
 Deialdia 4
2021/02/12
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
18  - 3 SAN FRCO.JAVIER (Costa)
  • COSTA OLIVEIRA, G.
2021/02/13
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Madariaga)
2021/02/13
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOĐI, I.
2  - 18 AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
 Deialdia 5
2021/02/20
-
- AURRERA (Zabaleta)   Descanso
2021/02/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, K.
4  - 18 HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
2021/02/20
16:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Costa)
  • COSTA OLIVEIRA, G.
18  - 14 ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOĐI, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Ibarrola)   8 4 4 0 0 72 26
2 AURRERA (Zabaleta)   7 4 3 1 0 71 27
3 BORTZIRIAK (Madariaga)   6 4 2 2 0 44 58
4 SAN FRCO.JAVIER (Costa)   5 4 1 3 0 37 68
5 ULTZAMA (Gerendiain)   4 4 0 4 0 27 72