Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NESKAK  ALEVIN 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2021/01/23
-
- Descanso   PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)
2021/01/23
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)
  • VEGAS RODRIGUEZ, A.
  • ARZA ZORNOZA, N.
5  - 18 LARRAUN (Larreta - Etxarri)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
2021/01/23
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
18  - 11 G.PILOTA (Garmendia - Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 2
2021/01/30
-
- LARRAUN (Larreta - Etxarri)   Descanso
2021/01/30
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia - Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
8  - 18 PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)
  • ARZA ZORNOZA, N.
  • VEGAS RODRIGUEZ, A.
2021/01/30
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)
  • MAZKIARAN DIEGUEZ, E.
  • ANDUEZA ZORNOZA, L.
13  - 18 AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
 Deialdia 3
2021/02/06
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)
2021/02/06
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)
  • VEGAS RODRIGUEZ, A.
  • ARZA ZORNOZA, N.
11  - 18 PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)
  • MAZKIARAN DIEGUEZ, E.
  • ANDUEZA ZORNOZA, L.
2021/02/06
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Etxarri)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
18  - 3 G.PILOTA (Garmendia - Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 4
2021/02/13
-
- Descanso   G.PILOTA (Garmendia - Campos)
2021/02/13
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)
  • MAZKIARAN DIEGUEZ, E.
  • ANDUEZA ZORNOZA, L.
10  - 18 LARRAUN (Larreta - Etxarri)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
2021/02/13
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • ERRO GARRALDA, U.
18  - 5 PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)
  • ARZA ZORNOZA, N.
  • VEGAS RODRIGUEZ, A.
 Deialdia 5
2021/02/20
-
- PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)   Descanso
2021/02/20
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia - Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
4  - 18 PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)
  • ANDUEZA ZORNOZA, L.
  • MAZKIARAN DIEGUEZ, E.
2021/02/21
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Etxarri)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • ETXARRI SANCHEZ, H.
18  - 9 AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Larreta - Etxarri)   8 4 4 0 0 72 27
2 AUÑAMENDI (Erro - Pedroarena)   7 4 3 1 0 63 47
3 PILOTAJAUKU (Mazkiaran - Andueza)   6 4 2 2 0 59 51
4 PILOTAJAUKU (Vegas - Arza)   5 4 1 3 0 39 62
5 G.PILOTA (Garmendia - Campos)   4 4 0 4 0 26 72