Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NAGUSIA NESKAK 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/11/14
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
30  - 23 G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2020/11/14
11:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
  • SARASIBAR TORAL, O.
30  - 17 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
2020/11/15
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)
 Deialdia 2
2020/11/21
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
24  - 30 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
  • SARASIBAR TORAL, O.
2020/11/21
11:00
Erro - Elizar Toki AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  • GALARTZA ROTETA, M.
30  - 27 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
2020/11/22
-
- LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)   Descanso
 Deialdia 3
2020/11/28
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
30  - 15 G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2020/11/28
13:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
  • SARASIBAR TORAL, O.
30  - 12 AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  • GALARTZA ROTETA, M.
2020/11/29
-
- Descanso   MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
 Deialdia 4
2020/12/03
-
- Descanso   G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)
2020/12/03
09:00
Pamplona - Amaya-F1 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
7  - 30 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
  • SARASIBAR TORAL, O.
2020/12/03
16:30
Lekunberri - Jaian Jai AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  • GALARTZA ROTETA, M.
23  - 30 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
 Deialdia 5
2020/12/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
17  - 30 AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  • GALARTZA ROTETA, M.
2020/12/06
-
- AMAYA (Quevedo - Sarasibar)   Descanso
2020/12/06
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
30  - 24 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)   8 4 4 0 0 120 60
2 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)   7 4 3 1 0 107 92
3 AUÑAMENDI (Murillo - Galartza)   6 4 2 2 0 95 104
4 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)   5 4 1 3 0 88 113
5 G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa)   4 4 0 4 0 79 120