Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ  Banakako eskua emakumezkoak 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/11/14
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mendiburu)
  • MENDIBURU ECHENIQUE, A.
4  - 18 OBERENA (R. de Larramendi)
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
2020/11/15
-
- Descanso   AURRERA (Alvarez)
 Deialdia 2
2020/11/22
-
- Descanso   OBERENA (R. de Larramendi)
2020/11/22
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Alvarez)
  • ALVAREZ ALDUNCIN, E.
6  - 18 HUARTE (Mendiburu)
  • MENDIBURU ECHENIQUE, A.
 Deialdia 3
2020/11/28
12:00
Latasa - Latasa OBERENA (R. de Larramendi)
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
18  - 8 AURRERA (Alvarez)
  • ALVAREZ ALDUNCIN, E.
2020/11/29
-
- HUARTE (Mendiburu)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (R. de Larramendi)   4 2 2 0 0 36 12
2 HUARTE (Mendiburu)   3 2 1 1 0 22 24
3 AURRERA (Alvarez)   2 2 0 2 0 14 36
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/11/14
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Agirre)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
18  - 10 IRURTZUN (Aldaregia)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
2020/11/15
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Etxebeste) (ELIMINADA)
 Deialdia 2
2020/11/19
19:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Etxebeste) (ELIMINADA)
  • ECHEVESTE YANCI, I.
  AURRERA (Agirre)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
2020/11/22
-
- Descanso   IRURTZUN (Aldaregia)
 Deialdia 3
2020/11/28
12:00
Latasa - Latasa IRURTZUN (Aldaregia)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  BORTZIRIAK (Etxebeste) (ELIMINADA)
2020/11/29
-
- AURRERA (Agirre)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Agirre)   2 1 1 0 0 18 10
2 IRURTZUN (Aldaregia)   1 1 0 1 0 10 18
3 BORTZIRIAK (Etxebeste) (ELIMINADA)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/11/15
-
- IRURTZUN (Jaka) RETIRADA   HUARTE (Salsamendi)
2020/11/15
-
- Descanso   OBERENA (Elizalde)
 Deialdia 2
2020/11/22
-
- Descanso   HUARTE (Salsamendi)
2020/11/22
-
- OBERENA (Elizalde)   IRURTZUN (Jaka) RETIRADA
 Deialdia 3
2020/11/28
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Salsamendi)
  • SALSAMENDI SILVA, L.
18  - 3 OBERENA (Elizalde)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
2020/11/29
-
- IRURTZUN (Jaka) RETIRADA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Salsamendi)   2 1 1 0 0 18 3
2 OBERENA (Elizalde)   1 1 0 1 0 3 18
3 IRURTZUN (Jaka) RETIRADA   0 0 0 0 0 0 0