Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA KOPA PGOMAZ HAUR 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/14
-
- REDIN (I. Pascual-Cano)   Descanso
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
25  - 24 S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)
  • MORENO PEREZ, L.
  • FUNCIA JUANGO, F.
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)
  • ETXARTE MENDIVE, U.
  • ETXARTE MENDIVE, I.
21  - 25 F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)
  • VILLABONA ARREGUI, I.
  • GORRIZ BOTIN, A.
 Deialdia 2
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)
  • MORENO PEREZ, L.
  • FUNCIA JUANGO, F.
10  - 25 REDIN (I. Pascual-Cano)
  • CANO SARRIA, A.
  • PASCUAL IGLESIAS, I.
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)
  • VILLABONA ARREGUI, I.
  • GORRIZ BOTIN, A.
21  - 25 S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
2013/04/28
-
- Descanso   F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)
 Deialdia 3
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • MORENO PEREZ, L.
25  - 18 F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)
  • VILLABONA ARREGUI, I.
  • GORRIZ BOTIN, A.
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I. Pascual-Cano)
  • CANO SARRIA, A.
  • PASCUAL IGLESIAS, I.
25  - 19 F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)
  • ETXARTE MENDIVE, I.
  • ETXARTE MENDIVE, U.
2013/05/05
-
- S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)   Descanso
 Deialdia 4
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I. Pascual-Cano)
  • PASCUAL IGLESIAS, I.
  • CANO SARRIA, A.
17  - 25 F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)
  • VILLABONA ARREGUI, I.
  • GORRIZ BOTIN, A.
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)
  • ETXARTE MENDIVE, I.
  • ETXARTE MENDIVE, U.
22  - 25 S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
2013/05/12
-
- Descanso   S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)
  • MORENO PEREZ, L.
  • FUNCIA JUANGO, F.
22  - 25 F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)
  • ETXARTE MENDIVE, I.
  • ETXARTE MENDIVE, U.
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
25  - 24 REDIN (I. Pascual-Cano)
  • PASCUAL IGLESIAS, I.
  • CANO SARRIA, A.
2013/05/19
-
- F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (I. DLP-Ciaurriz)   8 4 4 0 0 100 91
2 F.LOPEZ (Villabona-Gorriz)   6 4 2 2 0 89 88
3 REDIN (I. Pascual-Cano)   6 4 2 2 0 91 79
4 F.LOPEZ (Etxarte-Etxarte)   5 4 1 3 0 87 97
5 S.IGNACIO (Lucas M-Funcia)   5 4 1 3 0 81 93
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/14
-
- F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)   Descanso
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Gaite-Labbe)
  • GAITE ALDEA, J.
  • LABBE VICONDOA, G.
25  - 17 REDIN (Valga-Hualde)
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
  • EUGUI RODRIGUEZ, J.
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • SAGUES ALFONSO, J.
17  - 25 PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)
  • JARA SORBET, X.
  • MUGUIRO MARIÑELARENA, J.
 Deialdia 2
2013/04/26
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)
  • JARA SORBET, X.
  • MUGUIRO MARIÑELARENA, J.
16  - 25 REDIN (Gaite-Labbe)
  • GAITE ALDEA, J.
  • LABBE VICONDOA, G.
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Valga-Hualde)
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
  • EUGUI RODRIGUEZ, J.
25  - 19 F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)
  • CERVERA VIRTO, P.
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
2013/04/28
-
- Descanso   S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)
 Deialdia 3
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Valga-Hualde)
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
  • EUGUI RODRIGUEZ, J.
25  - 15 PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)
  • JARA SORBET, X.
  • MUGUIRO MARIÑELARENA, J.
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)
  • CERVERA VIRTO, P.
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
25  - 22 S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • MADURGA FABIERES, V.
2013/05/05
-
- REDIN (Gaite-Labbe)   Descanso
 Deialdia 4
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • CERVERA VIRTO, P.
25  - 19 PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)
  • MUGUIRO MARIÑELARENA, J.
  • JARA SORBET, X.
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • MADURGA FABIERES, V.
17  - 25 REDIN (Gaite-Labbe)
  • GAITE ALDEA, J.
  • LABBE VICONDOA, G.
2013/05/12
-
- Descanso   REDIN (Valga-Hualde)
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Valga-Hualde)
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
  • EUGUI RODRIGUEZ, J.
25  - 20 S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • MADURGA FABIERES, V.
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Gaite-Labbe)
  • GAITE ALDEA, J.
  • LABBE VICONDOA, G.
17  - 25 F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)
  • CERVERA VIRTO, P.
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
2013/05/19
-
- PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Cervera-D. Mtez)   7 4 3 1 0 94 83
2 REDIN (Gaite-Labbe)   7 4 3 1 0 92 75
3 REDIN (Valga-Hualde)   7 4 3 1 0 92 79
4 PAZ ZIGANDA (Jara-Mugiro)   5 4 1 3 0 75 92
5 S.IGNACIO (J. Sagües-Vicen)   4 4 0 4 0 76 100
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/14
-
- F.LOPEZ (Asier M-Cia)   Descanso
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Uriz-Lavilla)
  • LAVILLA GRACIA, J.
  • URIZ LOPEZ, E.
25  - 13 REDIN (Malmi-Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (L. DLP-Muro)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
25  - 8 S.IGNACIO (Leache-Pascual)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
 Deialdia 2
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Malmi-Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
25  - 24 F.LOPEZ (Asier M-Cia)
  • MARTINEZ LOS ANJOS, A.
  • CIA BANDRES, A.
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Leache-Pascual)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
25  - 21 REDIN (Uriz-Lavilla)
  • LAVILLA GRACIA, J.
  • URIZ LOPEZ, E.
2013/04/28
-
- Descanso   S.IGNACIO (L. DLP-Muro)
 Deialdia 3
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Malmi-Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
25  - 23 S.IGNACIO (Leache-Pascual)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Asier M-Cia)
  • MARTINEZ LOS ANJOS, A.
  • CIA BANDRES, A.
23  - 25 S.IGNACIO (L. DLP-Muro)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/05/05
-
- REDIN (Uriz-Lavilla)   Descanso
 Deialdia 4
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Asier M-Cia)
  • MARTINEZ LOS ANJOS, A.
  • CIA BANDRES, A.
23  - 25 S.IGNACIO (Leache-Pascual)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (L. DLP-Muro)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
17  - 25 REDIN (Uriz-Lavilla)
  • LAVILLA GRACIA, J.
  • URIZ LOPEZ, E.
2013/05/12
-
- Descanso   REDIN (Malmi-Mendivil)
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Malmi-Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
10  - 25 S.IGNACIO (L. DLP-Muro)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Uriz-Lavilla)
  • URIZ LOPEZ, E.
  • LAVILLA GRACIA, J.
25  - 19 F.LOPEZ (Asier M-Cia)
  • MARTINEZ LOS ANJOS, A.
  • CIA BANDRES, A.
2013/05/19
-
- S.IGNACIO (Leache-Pascual)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Uriz-Lavilla)   7 4 3 1 0 96 74
2 S.IGNACIO (L. DLP-Muro)   7 4 3 1 0 92 66
3 REDIN (Malmi-Mendivil)   6 4 2 2 0 73 97
4 S.IGNACIO (Leache-Pascual)   6 4 2 2 0 81 94
5 F.LOPEZ (Asier M-Cia)   4 4 0 4 0 89 100
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/14
-
- REDIN (Guido-Edu)   Descanso
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
25  - 23 S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2013/04/14
17:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)
  • GIL BAZTAN, N.
  • ALVAREZ CUÑADO, A.
20  - 25 AMAYA (Mario As-Sanchez)
  • SANCHEZ MOLINERO, A.
  • GOÑI CACERES, M.
 Deialdia 2
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
19  - 25 REDIN (Guido-Edu)
  • BIANTE CAVRERO, G.
  • BILBAO PAVON, E.
2013/04/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Mario As-Sanchez)
  • GOÑI CACERES, M.
  • SANCHEZ MOLINERO, A.
15  - 25 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2013/04/28
-
- Descanso   F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)
 Deialdia 3
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
25  - 12 AMAYA (Mario As-Sanchez)
  • GOÑI CACERES, M.
  • SANCHEZ MOLINERO, A.
2013/05/04
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Guido-Edu)
  • BIANTE CAVRERO, G.
  • BILBAO PAVON, E.
25  - 11 F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)
  • GIL BAZTAN, N.
  • ALVAREZ CUÑADO, A.
2013/05/05
-
- S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)   Descanso
 Deialdia 4
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Guido-Edu)
  • BIANTE CAVRERO, G.
  • BILBAO PAVON, E.
25  - 23 AMAYA (Mario As-Sanchez)
  • GOÑI CACERES, M.
  • SANCHEZ MOLINERO, A.
2013/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)
  • GIL BAZTAN, N.
  • ALVAREZ CUÑADO, A.
11  - 25 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2013/05/12
-
- Descanso   S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
25  - 13 F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)
  • GIL BAZTAN, N.
  • ALVAREZ CUÑADO, A.
2013/05/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
25  - 16 REDIN (Guido-Edu)
  • BIANTE CAVRERO, G.
  • BILBAO PAVON, E.
2013/05/19
-
- AMAYA (Mario As-Sanchez)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)   8 4 4 0 0 100 65
2 REDIN (Guido-Edu)   7 4 3 1 0 91 78
3 S.IGNACIO (D. Marin-D Alava)   6 4 2 2 0 92 75
4 AMAYA (Mario As-Sanchez)   5 4 1 3 0 75 95
5 F.LOPEZ (Nico G. B-Alvarez)   4 4 0 4 0 55 100
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik