Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KADETE 2. 2 MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B   P.P.SAN SEBASTIAN A
2020/03/14
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A   ERASO B
2020/03/14
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA   SAN MIGUEL C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ERASO B   AMESKOA
2020/03/21
-
- P.P.SAN SEBASTIAN A   ERASO A
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL C   SAN MIGUEL B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ERASO B   P.P.SAN SEBASTIAN A
2020/03/28
-
- ERASO A   SAN MIGUEL C
2020/03/28
-
- AMESKOA   SAN MIGUEL B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- AMESKOA   P.P.SAN SEBASTIAN A
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL C   ERASO B
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL B   ERASO A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN A   SAN MIGUEL C
2020/04/18
-
- ERASO B   SAN MIGUEL B
2020/04/18
-
- ERASO A   AMESKOA
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C   ERREKA D
2020/03/13
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B   HUARTE
2020/03/13
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK   ULTZAMA
2020/03/14
-
- Descanso   OBERENA A
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- HUARTE   Descanso
2020/03/21
-
- ERREKA D   ZUGARRALDE B
2020/03/21
-
- ULTZAMA   ERREKA C
2020/03/21
-
- OBERENA A   BORTZIRIAK
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- HUARTE   ERREKA D
2020/03/28
-
- ZUGARRALDE B   ULTZAMA
2020/03/28
-
- ERREKA C   OBERENA A
2020/03/28
-
- Descanso   BORTZIRIAK
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ERREKA D   Descanso
2020/04/04
-
- ULTZAMA   HUARTE
2020/04/04
-
- OBERENA A   ZUGARRALDE B
2020/04/04
-
- BORTZIRIAK   ERREKA C
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ERREKA D   ULTZAMA
2020/04/18
-
- HUARTE   OBERENA A
2020/04/18
-
- ZUGARRALDE B   BORTZIRIAK
2020/04/18
-
- Descanso   ERREKA C
 Deialdia 6
2020/04/25
-
- Descanso   ULTZAMA
2020/04/25
-
- OBERENA A   ERREKA D
2020/04/25
-
- BORTZIRIAK   HUARTE
2020/04/25
-
- ERREKA C   ZUGARRALDE B
 Deialdia 7
2020/05/02
-
- ULTZAMA   OBERENA A
2020/05/02
-
- ERREKA D   BORTZIRIAK
2020/05/02
-
- HUARTE   ERREKA C
2020/05/02
-
- ZUGARRALDE B   Descanso
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
17:30
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA A   AURRERA B
2020/03/14
-
- Descanso   IRURTZUN
2020/03/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A   BARAÑAIN A
2020/03/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B   ZUGARRALDE C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- AURRERA B   Descanso
2020/03/21
-
- ZUGARRALDE C   AURRERA A
2020/03/21
-
- IRURTZUN   SAN MIGUEL A
2020/03/21
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN A   OBERENA B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AURRERA B   ZUGARRALDE C
2020/03/28
-
- AURRERA A   BARAÑAIN A
2020/03/28
-
- OBERENA B   IRURTZUN
2020/03/28
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE C   Descanso
2020/04/04
-
- IRURTZUN   AURRERA A
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL A   OBERENA B
2020/04/04
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN A   AURRERA B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ZUGARRALDE C   BARAÑAIN A
2020/04/18
-
- AURRERA B   IRURTZUN
2020/04/18
-
- AURRERA A   SAN MIGUEL A
2020/04/18
-
- Descanso   OBERENA B
 Deialdia 6
2020/04/25
-
- Descanso   BARAÑAIN A
2020/04/25
-
- IRURTZUN   ZUGARRALDE C
2020/04/25
-
- SAN MIGUEL A   AURRERA B
2020/04/25
-
- OBERENA B   AURRERA A
 Deialdia 7
2020/05/02
-
- ZUGARRALDE C   SAN MIGUEL A
2020/05/02
-
- AURRERA B   OBERENA B
2020/05/02
-
- AURRERA A   Descanso
2020/05/02
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN A   IRURTZUN