Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KIMUAK 3. 2 MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL H   SAN MIGUEL I
2020/03/14
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR   OBERENA C
2020/03/14
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN B   P.P.SAN SEBASTIAN C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL I   BERRIOZAR
2020/03/21
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   SAN MIGUEL H
2020/03/21
-
- OBERENA C   BARAÑAIN B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL I   P.P.SAN SEBASTIAN C
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL H   OBERENA C
2020/03/28
-
- BERRIOZAR   BARAÑAIN B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- BERRIOZAR   P.P.SAN SEBASTIAN C
2020/04/04
-
- OBERENA C   SAN MIGUEL I
2020/04/04
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN B   SAN MIGUEL H
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   OBERENA C
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL I   BARAÑAIN B
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL H   BERRIOZAR
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C   ESTERIBAR D
2020/03/14
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A   AUÑAMENDI B
2020/03/14
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A   HUARTE B
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- HUARTE B   AUÑAMENDI A
2020/03/21
-
- ESTERIBAR D   PAZ ZIGANDA A
2020/03/21
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B   ATARRABIA C
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AUÑAMENDI B   HUARTE B
2020/03/28
-
- AUÑAMENDI A   ESTERIBAR D
2020/03/28
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C   PAZ ZIGANDA A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ESTERIBAR D   AUÑAMENDI B
2020/04/04
-
- PAZ ZIGANDA A   AUÑAMENDI A
2020/04/04
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C   HUARTE B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- HUARTE B   ESTERIBAR D
2020/04/18
-
- AUÑAMENDI B   PAZ ZIGANDA A
2020/04/18
-
- AUÑAMENDI A   ATARRABIA C
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES C   AURRERA E
2020/03/14
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B   IRURTZUN C
2020/03/14
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN C   ABAXITABIDEA
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- AURRERA E   BARAÑAIN C
2020/03/21
-
- IRURTZUN C   ARAXES C
2020/03/21
-
- ABAXITABIDEA   IRURTZUN B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AURRERA E   IRURTZUN C
2020/03/28
-
- ARAXES C   ABAXITABIDEA
2020/03/28
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN C   IRURTZUN B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ABAXITABIDEA   AURRERA E
2020/04/04
-
- IRURTZUN B   ARAXES C
2020/04/04
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN C   IRURTZUN C
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- IRURTZUN C   ABAXITABIDEA
2020/04/18
-
- AURRERA E   IRURTZUN B
2020/04/18
-
- ARAXES C   BARAÑAIN C
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
-
- Descanso   ZUGARRALDE E
2020/03/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E   ATARRABIA B
2020/03/14
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA H   TXANTREA
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- TXANTREA   ULTZAMA E
2020/03/21
-
- ZUGARRALDE E   ERREKA H
2020/03/21
-
- ATARRABIA B   Descanso
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ULTZAMA E   ZUGARRALDE E
2020/03/28
-
- Descanso   ERREKA H
2020/03/28
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B   TXANTREA
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   TXANTREA
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE E   ATARRABIA B
2020/04/04
-
- ERREKA H   ULTZAMA E
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- TXANTREA   ZUGARRALDE E
2020/04/18
-
- ULTZAMA E   Descanso
2020/04/18
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B   ERREKA H
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL G   SAN MIGUEL J
2020/03/14
-
- Descanso   OBERENA D
2020/03/14
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B   BARAÑAIN D
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL J   P.P.SAN SEBASTIAN B
2020/03/21
-
- OBERENA D   SAN MIGUEL G
2020/03/21
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN D   Descanso
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   OBERENA D
2020/03/28
-
- Descanso   SAN MIGUEL G
2020/03/28
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN D   SAN MIGUEL J
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   SAN MIGUEL J
2020/04/04
-
- OBERENA D   BARAÑAIN D
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL G   P.P.SAN SEBASTIAN B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL J   OBERENA D
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   Descanso
2020/04/18
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN D   SAN MIGUEL G
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D   PAZ ZIGANDA B
2020/03/14
-
- Descanso   ANAITASUNA
2020/03/15
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ   AUÑAMENDI C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- AUÑAMENDI C   Descanso
2020/03/21
-
- PAZ ZIGANDA B   AOIZ
2020/03/21
-
- ANAITASUNA   ZUGARRALDE D
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AUÑAMENDI C   PAZ ZIGANDA B
2020/03/28
-
- AOIZ   ANAITASUNA
2020/03/28
-
- Descanso   ZUGARRALDE D
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA B
2020/04/04
-
- ANAITASUNA   AUÑAMENDI C
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE D   AOIZ
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- PAZ ZIGANDA B   ANAITASUNA
2020/04/18
-
- AUÑAMENDI C   ZUGARRALDE D
2020/04/18
-
- AOIZ   Descanso