Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KIMUAK 2. 2 MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
17:30
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA C   UMORE ONA B
2020/03/13
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES B   IRURTZUN A
2020/03/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B   LARRAUN A
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- UMORE ONA B   ARAXES B
2020/03/21
-
- LARRAUN A   AURRERA C
2020/03/21
-
- IRURTZUN A   OBERENA B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- UMORE ONA B   LARRAUN A
2020/03/28
-
- AURRERA C   IRURTZUN A
2020/03/28
-
- ARAXES B   OBERENA B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ARAXES B   LARRAUN A
2020/04/04
-
- IRURTZUN A   UMORE ONA B
2020/04/04
-
- OBERENA B   AURRERA C
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- LARRAUN A   IRURTZUN A
2020/04/18
-
- UMORE ONA B   OBERENA B
2020/04/18
-
- AURRERA C   ARAXES B
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C   ERREKA D
2020/03/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C   ULTZAMA D
2020/03/14
18:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A   ERREKA G
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ERREKA D   ULTZAMA C
2020/03/21
-
- ERREKA G   ERREKA C
2020/03/21
-
- ULTZAMA D   ESTERIBAR A
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ERREKA D   ERREKA G
2020/03/28
-
- ERREKA C   ULTZAMA D
2020/03/28
-
- ULTZAMA C   ESTERIBAR A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ULTZAMA C   ERREKA G
2020/04/04
-
- ULTZAMA D   ERREKA D
2020/04/04
-
- ESTERIBAR A   ERREKA C
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ERREKA G   ULTZAMA D
2020/04/18
-
- ERREKA D   ESTERIBAR A
2020/04/18
-
- ERREKA C   ULTZAMA C
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B   SAN FRCO.JAVIER B
2020/03/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B   SAN MIGUEL E
2020/03/14
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA   ARDOI C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL E   ZUGARRALDE B
2020/03/21
-
- ARDOI C   SAN MIGUEL B
2020/03/21
-
- SAN FRCO.JAVIER B   ARAMPILOTA
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL E   ARDOI C
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL B   SAN FRCO.JAVIER B
2020/03/28
-
- ZUGARRALDE B   ARAMPILOTA
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE B   ARDOI C
2020/04/04
-
- SAN FRCO.JAVIER B   SAN MIGUEL E
2020/04/04
-
- ARAMPILOTA   SAN MIGUEL B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ARDOI C   SAN FRCO.JAVIER B
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL E   ARAMPILOTA
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL B   ZUGARRALDE B
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:15
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A   SAN MIGUEL F
2020/03/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C   SAN MIGUEL D
2020/03/14
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A   AMESKOA B
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL F   SAN MIGUEL C
2020/03/21
-
- AMESKOA B   SAN FRCO.JAVIER A
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL D   P.P.SAN SEBASTIAN A
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL F   AMESKOA B
2020/03/28
-
- SAN FRCO.JAVIER A   SAN MIGUEL D
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL C   P.P.SAN SEBASTIAN A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL C   AMESKOA B
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL D   SAN MIGUEL F
2020/04/04
-
- P.P.SAN SEBASTIAN A   SAN FRCO.JAVIER A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- AMESKOA B   SAN MIGUEL D
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL F   P.P.SAN SEBASTIAN A
2020/04/18
-
- SAN FRCO.JAVIER A   SAN MIGUEL C
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
17:30
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA D   PILOTAJAUKU
2020/03/14
-
- Descanso   LARRAUN B
2020/03/14
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A   ARAXES A
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- PILOTAJAUKU   Descanso
2020/03/21
-
- ARAXES A   AURRERA D
2020/03/21
-
- LARRAUN B   UMORE ONA A
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- PILOTAJAUKU   ARAXES A
2020/03/28
-
- AURRERA D   LARRAUN B
2020/03/28
-
- Descanso   UMORE ONA A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   ARAXES A
2020/04/04
-
- LARRAUN B   PILOTAJAUKU
2020/04/04
-
- UMORE ONA A   AURRERA D
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ARAXES A   LARRAUN B
2020/04/18
-
- PILOTAJAUKU   UMORE ONA A
2020/04/18
-
- AURRERA D   Descanso
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B   ULTZAMA B
2020/03/14
-
- Descanso   ERREKA F
2020/03/14
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B   ERREKA E
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ULTZAMA B   Descanso
2020/03/21
-
- ERREKA E   BORTZIRIAK B
2020/03/21
-
- ERREKA F   ERREKA B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ULTZAMA B   ERREKA E
2020/03/28
-
- BORTZIRIAK B   ERREKA F
2020/03/28
-
- Descanso   ERREKA B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   ERREKA E
2020/04/04
-
- ERREKA F   ULTZAMA B
2020/04/04
-
- ERREKA B   BORTZIRIAK B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ERREKA E   ERREKA F
2020/04/18
-
- ULTZAMA B   ERREKA B
2020/04/18
-
- BORTZIRIAK B   Descanso
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
-
- Descanso   ZUGARRALDE C
2020/03/14
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A   HUARTE A
2020/03/14
18:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B   ESTERIBAR C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ESTERIBAR C   Descanso
2020/03/21
-
- HUARTE A   ESTERIBAR B
2020/03/21
-
- ZUGARRALDE C   ATARRABIA A
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ESTERIBAR C   HUARTE A
2020/03/28
-
- ESTERIBAR B   ZUGARRALDE C
2020/03/28
-
- Descanso   ATARRABIA A
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   HUARTE A
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE C   ESTERIBAR C
2020/04/04
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A   ESTERIBAR B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- HUARTE A   ZUGARRALDE C
2020/04/18
-
- ESTERIBAR C   ATARRABIA A
2020/04/18
-
- ESTERIBAR B   Descanso