Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B   SUTEGI
2020/03/14
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A   ARAMPILOTA
2020/03/15
11:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ANAITASUNA B   AURRERA D
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- AURRERA D   UMORE ONA A
2020/03/21
-
- SUTEGI   ANAITASUNA B
2020/03/21
-
- ARAMPILOTA   PILOTAJAUKU B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AURRERA D   SUTEGI
2020/03/28
-
- ANAITASUNA B   ARAMPILOTA
2020/03/28
-
- UMORE ONA A   PILOTAJAUKU B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- UMORE ONA A   SUTEGI
2020/04/04
-
- ARAMPILOTA   AURRERA D
2020/04/04
-
- PILOTAJAUKU B   ANAITASUNA B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- SUTEGI   ARAMPILOTA
2020/04/18
-
- AURRERA D   PILOTAJAUKU B
2020/04/18
-
- ANAITASUNA B   UMORE ONA A
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
17:30
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA C   PILOTAJAUKU C
2020/03/14
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B   ANAITASUNA A
2020/03/14
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B   UMORE ONA C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- UMORE ONA C   ATARRABIA B
2020/03/21
-
- PILOTAJAUKU C   UMORE ONA B
2020/03/21
-
- ANAITASUNA A   AURRERA C
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- UMORE ONA C   PILOTAJAUKU C
2020/03/28
-
- UMORE ONA B   ANAITASUNA A
2020/03/28
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B   AURRERA C
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ANAITASUNA A   UMORE ONA C
2020/04/04
-
- AURRERA C   UMORE ONA B
2020/04/04
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B   PILOTAJAUKU C
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- PILOTAJAUKU C   ANAITASUNA A
2020/04/18
-
- UMORE ONA C   AURRERA C
2020/04/18
-
- UMORE ONA B   ATARRABIA B
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B   SAN MIGUEL C
2020/03/14
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D   P.P.SAN SEBASTIAN E
2020/03/14
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO   SAN FRCO.JAVIER A
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- P.P.SAN SEBASTIAN E   ERASO
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL C   P.P.SAN SEBASTIAN D
2020/03/21
-
- SAN FRCO.JAVIER A   SAN MIGUEL B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- P.P.SAN SEBASTIAN E   SAN MIGUEL C
2020/03/28
-
- P.P.SAN SEBASTIAN D   SAN FRCO.JAVIER A
2020/03/28
-
- ERASO   SAN MIGUEL B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ERASO   SAN MIGUEL C
2020/04/04
-
- SAN FRCO.JAVIER A   P.P.SAN SEBASTIAN E
2020/04/04
-
- SAN MIGUEL B   P.P.SAN SEBASTIAN D
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL C   SAN FRCO.JAVIER A
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN E   SAN MIGUEL B
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN D   ERASO
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A   AUÑAMENDI B
2020/03/14
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B   AUÑAMENDI C
2020/03/15
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B   CANTOLAGUA
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- CANTOLAGUA   AUÑAMENDI A
2020/03/21
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI C   AOIZ B
2020/03/21
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B   PAZ ZIGANDA B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- AUÑAMENDI B   CANTOLAGUA
2020/03/28
-
- AUÑAMENDI A   AUÑAMENDI C
2020/03/28
-
- PAZ ZIGANDA B   AOIZ B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- PAZ ZIGANDA B   CANTOLAGUA
2020/04/04
-
- AUÑAMENDI C   AUÑAMENDI B
2020/04/04
-
- AOIZ B   AUÑAMENDI A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- CANTOLAGUA   AUÑAMENDI C
2020/04/18
-
- AUÑAMENDI B   AOIZ B
2020/04/18
-
- AUÑAMENDI A   PAZ ZIGANDA B
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B   ERREKA I
2020/03/14
-
- Descanso   ERREKA J
2020/03/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA G   ULTZAMA F
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ERREKA I   Descanso
2020/03/21
-
- ULTZAMA F   ERREKA B
2020/03/21
-
- ERREKA J   ULTZAMA G
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ERREKA I   ULTZAMA F
2020/03/28
-
- ERREKA B   ERREKA J
2020/03/28
-
- Descanso   ULTZAMA G
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   ULTZAMA F
2020/04/04
-
- ERREKA J   ERREKA I
2020/04/04
-
- ULTZAMA G   ERREKA B
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ULTZAMA F   ERREKA J
2020/04/18
-
- ERREKA I   ULTZAMA G
2020/04/18
-
- ERREKA B   Descanso
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C   ERREKA H
2020/03/14
09:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN A   BERRIOZAR C
2020/03/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D   TXANTREA B
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- TXANTREA B   IK. SAN FERMIN A
2020/03/21
-
- ERREKA H   ULTZAMA D
2020/03/21
-
- BERRIOZAR C   ERREKA C
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- TXANTREA B   ERREKA H
2020/03/28
-
- ULTZAMA D   BERRIOZAR C
2020/03/28
-
- IK. SAN FERMIN A   ERREKA C
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- IK. SAN FERMIN A   ERREKA H
2020/04/04
-
- BERRIOZAR C   TXANTREA B
2020/04/04
-
- ERREKA C   ULTZAMA D
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ERREKA H   BERRIOZAR C
2020/04/18
-
- TXANTREA B   ERREKA C
2020/04/18
-
- ULTZAMA D   IK. SAN FERMIN A
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA D   ERREKA G
2020/03/14
-
- Descanso   ATARRABIA A
2020/03/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B   ULTZAMA E
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ULTZAMA E   Descanso
2020/03/21
-
- ERREKA G   OBERENA B
2020/03/21
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A   ERREKA D
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ULTZAMA E   ERREKA G
2020/03/28
-
- OBERENA B   ATARRABIA A
2020/03/28
-
- Descanso   ERREKA D
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   ERREKA G
2020/04/04
-
- ERREKA D   OBERENA B
2020/04/04
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A   ULTZAMA E
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ERREKA G   ATARRABIA A
2020/04/18
-
- ULTZAMA E   ERREKA D
2020/04/18
-
- OBERENA B   Descanso
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/12
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E   ERREKA F
2020/03/13
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C   OBERENA C
2020/03/14
-
- Descanso   BERRIOZAR B
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ERREKA F   Descanso
2020/03/21
-
- OBERENA C   ERREKA E
2020/03/21
-
- BERRIOZAR B   ZUGARRALDE C
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- ERREKA F   OBERENA C
2020/03/28
-
- ERREKA E   BERRIOZAR B
2020/03/28
-
- Descanso   ZUGARRALDE C
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   OBERENA C
2020/04/04
-
- BERRIOZAR B   ERREKA F
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE C   ERREKA E
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- OBERENA C   BERRIOZAR B
2020/04/18
-
- ERREKA F   ZUGARRALDE C
2020/04/18
-
- ERREKA E   Descanso
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:15
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B   SAN FRCO.JAVIER C
2020/03/14
-
- Descanso   BERRIOZAR D
2020/03/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A   P.P.SAN SEBASTIAN C
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   Descanso
2020/03/21
-
- SAN FRCO.JAVIER C   OBERENA A
2020/03/21
-
- BERRIOZAR D   SAN FRCO.JAVIER B
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   SAN FRCO.JAVIER C
2020/03/28
-
- OBERENA A   BERRIOZAR D
2020/03/28
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER B
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER C
2020/04/04
-
- BERRIOZAR D   P.P.SAN SEBASTIAN C
2020/04/04
-
- SAN FRCO.JAVIER B   OBERENA A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- SAN FRCO.JAVIER C   BERRIOZAR D
2020/04/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   SAN FRCO.JAVIER B
2020/04/18
-
- OBERENA A   Descanso