Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A   ARDOI A
2020/03/14
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN B
2020/03/14
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN   TXANTREA A
2020/03/14
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA   SAN MIGUEL A
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- SAN MIGUEL A   Descanso
2020/03/21
-
- ARDOI A   AMESKOA
2020/03/21
-
- TXANTREA A   ZUGARRALDE A
2020/03/21
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   BARAÑAIN
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- SAN MIGUEL A   ARDOI A
2020/03/28
-
- AMESKOA   TXANTREA A
2020/03/28
-
- ZUGARRALDE A   P.P.SAN SEBASTIAN B
2020/03/28
-
- Descanso   BARAÑAIN
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ARDOI A   Descanso
2020/04/04
-
- TXANTREA A   SAN MIGUEL A
2020/04/04
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   AMESKOA
2020/04/04
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN   ZUGARRALDE A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ARDOI A   TXANTREA A
2020/04/18
-
- SAN MIGUEL A   P.P.SAN SEBASTIAN B
2020/04/18
-
- AMESKOA   BARAÑAIN
2020/04/18
-
- Descanso   ZUGARRALDE A
 Deialdia 6
2020/04/25
-
- Descanso   TXANTREA A
2020/04/25
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   ARDOI A
2020/04/25
-
- ZUGARRALDE A   AMESKOA
2020/04/25
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN   SAN MIGUEL A
 Deialdia 7
2020/05/02
-
- TXANTREA A   P.P.SAN SEBASTIAN B
2020/05/02
-
- ARDOI A   BARAÑAIN
2020/05/02
-
- SAN MIGUEL A   ZUGARRALDE A
2020/05/02
-
- AMESKOA   Descanso
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/13
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES   ZUGARRALDE B
2020/03/14
-
- Descanso   PILOTAJAUKU A
2020/03/14
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A   IRURTZUN B
2020/03/14
11:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A   ARDOI B
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- IRURTZUN B   Descanso
2020/03/21
-
- ARDOI B   IRURTZUN A
2020/03/21
-
- ZUGARRALDE B   PAZ ZIGANDA A
2020/03/21
-
- PILOTAJAUKU A   ARAXES
 Deialdia 3
2020/03/28
-
- IRURTZUN B   ARDOI B
2020/03/28
-
- IRURTZUN A   ZUGARRALDE B
2020/03/28
-
- PAZ ZIGANDA A   PILOTAJAUKU A
2020/03/28
-
- Descanso   ARAXES
 Deialdia 4
2020/04/04
-
- ARDOI B   Descanso
2020/04/04
-
- ZUGARRALDE B   IRURTZUN B
2020/04/04
-
- PILOTAJAUKU A   IRURTZUN A
2020/04/04
-
- ARAXES   PAZ ZIGANDA A
 Deialdia 5
2020/04/18
-
- ARDOI B   ZUGARRALDE B
2020/04/18
-
- IRURTZUN B   PILOTAJAUKU A
2020/04/18
-
- IRURTZUN A   ARAXES
2020/04/18
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA A
 Deialdia 6
2020/04/25
-
- Descanso   ZUGARRALDE B
2020/04/25
-
- PILOTAJAUKU A   ARDOI B
2020/04/25
-
- ARAXES   IRURTZUN B
2020/04/25
-
- PAZ ZIGANDA A   IRURTZUN A
 Deialdia 7
2020/05/02
-
- ZUGARRALDE B   PILOTAJAUKU A
2020/05/02
-
- ARDOI B   ARAXES
2020/05/02
-
- IRURTZUN B   PAZ ZIGANDA A
2020/05/02
-
- IRURTZUN A   Descanso
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/03/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B   ULTZAMA C
2020/03/14
18:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A   ESTERIBAR B
2020/03/15
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A   BORTZIRIAK
 Deialdia 2
2020/03/21
-
- ESTERIBAR B   AOIZ A
2020/03/21
-
- ULTZAMA C   ESTERIBAR A
2020/03/21
-
- BORTZIRIAK   ULTZAMA B
 Deialdia 3
2020/04/04
-
- ESTERIBAR B   ULTZAMA C
2020/04/04
-
- ESTERIBAR A   BORTZIRIAK
2020/04/04
-
- AOIZ A   ULTZAMA B
 Deialdia 4
2020/04/18
-
- AOIZ A   ULTZAMA C
2020/04/18
-
- BORTZIRIAK   ESTERIBAR B
2020/04/18
-
- ULTZAMA B   ESTERIBAR A
 Deialdia 5
2020/04/25
-
- ULTZAMA C   BORTZIRIAK
2020/04/25
-
- ESTERIBAR B   ULTZAMA B
2020/04/25
-
- ESTERIBAR A   AOIZ A