Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA KOPA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/02/14
17:45
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alonso - Andueza)
  • ALONSO CAÑOS, J.
  • ANDUEZA SANZ, X.
31  - 40 LARRAINA (Eslava - Fdez de Arcaya)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
2020/02/16
-
- Descanso   TENIS (Escala - Garcia de Eulate)
 Deialdia 2
2020/02/22
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Escala - Garcia de Eulate)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
18  - 40 OBERENA (Alonso - Andueza)
  • ALONSO CAÑOS, J.
  • ANDUEZA SANZ, X.
2020/02/23
-
- Descanso   LARRAINA (Eslava - Fdez de Arcaya)
 Deialdia 3
2020/03/01
-
- OBERENA (Alonso - Andueza)   Descanso
2020/03/01
11:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Eslava - Fdez de Arcaya)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
40  - 27 TENIS (Escala - Garcia de Eulate)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL , M.
  • ESCALA ESTANGA , I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Eslava - Fdez de Arcaya)    4 2 2 0 0 80 58
2 OBERENA (Alonso - Andueza)   3 2 1 1 0 71 58
3 TENIS (Escala - Garcia de Eulate)   2 2 0 2 0 45 80
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/02/14
17:45
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Otondo - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
27  - 40 LARRAINA (Perez - Leache)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • GIL OLSSEN, D.
2020/02/15
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (San Martin - Amatriain)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
38  - 40 AMAYA (Esparza - Perez)
  • ESPARZA AYAPE, A.
  • PEREZ ECHARTE, G.
 Deialdia 2
2020/02/17
18:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Esparza - Perez)
  • ESPARZA AYAPE, A.
  • PEREZ ECHARTE, G.
40  - 14 OBERENA (Otondo - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
2020/02/21
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (San Martin - Amatriain)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
40  - 8 LARRAINA (Perez - Leache)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
 Deialdia 3
2020/02/28
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Otondo - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
29  - 40 TENIS (San Martin - Amatriain)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
2020/03/01
11:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Perez - Leache)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • GIL OLSSEN, D.
18  - 40 AMAYA (Esparza - Perez)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • GOÑI ARTETA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Esparza - Perez)   6 3 3 0 0 120 70
2 TENIS (San Martin - Amatriain)   5 3 2 1 0 118 77
3 LARRAINA (Perez - Leache)   4 3 1 2 0 66 107
4 OBERENA (Otondo - Muru)   3 3 0 3 0 70 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/02/14
17:45
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez - Arcelus)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
38  - 40 LARRAINA (Molina - Gonzalez)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
2020/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Iribarren - Mayo)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • MAYO MARQUEZ, A.
40  - 26 TENIS (Gaztambide - G. Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
 Deialdia 2
2020/02/21
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gaztambide - G. Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
24  - 40 OBERENA (Fernandez - Arcelus)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
2020/02/21
19:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Iribarren - Mayo)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • MAYO MARQUEZ, A.
40  - 21 LARRAINA (Molina - Gonzalez)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
 Deialdia 3
2020/02/28
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez - Arcelus)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
18  - 40 AMAYA (Iribarren - Mayo)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • MAYO MARQUEZ, A.
2020/03/01
11:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Molina - Gonzalez)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
40  - 16 TENIS (Gaztambide - G. Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Iribarren - Mayo)   6 3 3 0 0 120 65
2 LARRAINA (Molina - Gonzalez)   5 3 2 1 0 101 94
3 OBERENA (Fernandez - Arcelus)   4 3 1 2 0 96 104
4 TENIS (Gaztambide - G. Goyen)   3 3 0 3 0 66 120