Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PALA MOTZA GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/02/01
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Garate - Goñi)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • GARATE AIZPUN, I.
35  - 28 LARRAINA (Musitu - Perez)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • PEREZ GALVETE, J.
2020/02/02
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gartzia - Ezquerra)
  • GARTZIA OLASO, I.
  • EZQUERRA MADOZ , J.
24  - 35 AMAYA (Gurpegui - Vergara)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
  • VERGARA SEGURA, I.
 Deialdia 2
2020/02/07
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Gurpegui - Vergara)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
  • VERGARA SEGURA, I.
35  - 32 LARRAINA (Garate - Goņi)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • GARATE AIZPUN, I.
2020/02/09
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gartzia - Ezquerra)
  • GARTZIA OLASO, I.
  • EZQUERRA MADOZ , J.
35  - 12 LARRAINA (Musitu - Perez)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • PEREZ GALVETE, J.
 Deialdia 3
2020/02/15
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Musitu - Perez)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
18  - 35 AMAYA (Gurpegui - Vergara)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
  • VERGARA SEGURA, I.
2020/02/15
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Garate - Goñi)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • GARATE AIZPUN, I.
31  - 35 TENIS (Gartzia - Ezquerra)
  • GARTZIA OLASO, I.
  • EZQUERRA MADOZ , J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Gurpegui - Vergara)   6 3 3 0 0 105 74
2 TENIS (Gartzia - Ezquerra)   5 3 2 1 0 94 78
3 LARRAINA (Garate - Goņi)   4 3 1 2 0 98 98
4 LARRAINA (Musitu - Perez)   3 3 0 3 0 58 105
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/02/01
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Casado - Ciordia)   AMAYA (Beruete - Garcia -Sanz) RETIRADOS
2020/02/02
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Charro - Larrondo)
  • CHARRO OCHOA, T.
  • LARRONDO AGUIRRE, I.
27  - 35 TENIS (Estanga - Iraburu)
  • ESTANGA ARIZALETA, D.
  • IRABURU JAMAR, M.
 Deialdia 2
2020/02/09
-
- TENIS (Charro - Larrondo)   AMAYA (Beruete - Garcia -Sanz) RETIRADOS
2020/02/09
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (Estanga - Iraburu)
  • ESTANGA ARIZALETA, D.
  • IRABURU JAMAR, M.
30  - 35 LARRAINA (Casado - Ciordia)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • CIORDIA ASENJO, M.
 Deialdia 3
2020/02/15
-
- AMAYA (Beruete - Garcia -Sanz) RETIRADOS   TENIS (Estanga - Iraburu)
2020/02/15
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Casado - Ciordia)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • CIORDIA ASENJO, M.
15  - 35 TENIS (Charro - Larrondo)
  • CHARRO OCHOA, T.
  • LARRONDO AGUIRRE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Charro - Larrondo)   3 2 1 1 0 62 50
2 TENIS (Estanga - Iraburu)   3 2 1 1 0 65 62
3 LARRAINA (Casado - Ciordia)   3 2 1 1 0 50 65
4 AMAYA (Beruete - Garcia -Sanz) RETIRADOS   0 0 0 0 0 0 0