Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA KADETE 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/24
20:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • EKIZA USTARROZ, A.
30  - 27 BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)
  • ETXETXIPIA DO CARMO, J.
  • ORRIO LARREY, X.
2020/01/24
20:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)
  • LUMBRERAS DEL RIO, E.
  • SANZ TENEV, A.
8  - 30 CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)
  • AYENSA BIENZOBAS, T.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2020/01/25
16:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Caballero)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
30  - 14 NOAIN (Pereira - Iturburua)
  • PEREIRA PALOMO, M.
  • ITURBURUA CORRALES, J.
 Deialdia 2
2020/01/29
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)
  • ETXETXIPIA DO CARMO, J.
  • ORRIO LARREY, X.
30  - 25 NOAIN (Agudo - Caballero)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
2020/01/31
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • AYENSA BIENZOBAS, T.
30  - 15 BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • CUMPANA, N.
2020/02/01
17:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Pereira - Iturburua)
  • PEREIRA PALOMO, M.
  • ITURBURUA CORRALES, J.
30  - 10 BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)
  • LUMBRERAS DEL RIO, E.
  • SANZ TENEV, A.
 Deialdia 3
2020/02/07
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)
  • ETXETXIPIA DO CARMO, J.
  • ORRIO LARREY, X.
21  - 30 CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)
  • AYENSA BIENZOBAS, T.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2020/02/07
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • EKIZA USTARROZ, A.
29  - 30 NOAIN (Pereira - Iturburua)
  • PEREIRA PALOMO, M.
  • ITURBURUA CORRALES, J.
2020/02/07
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Caballero)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • CABALLERO MEDINA, A.
30  - 5 BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)
  • LUMBRERAS DEL RIO, E.
  • SANZ TENEV, A.
 Deialdia 4
2020/02/14
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)
  • LUMBRERAS DEL RIO, E.
  • SANZ TENEV, A.
5  - 30 BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • EKIZA USTARROZ, A.
2020/02/14
18:45
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Caballero)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
30  - 24 CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)
  • AYENSA BIENZOBAS, T.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2020/02/15
17:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Pereira - Iturburua)
  • PEREIRA PALOMO, M.
  • ITURBURUA CORRALES, J.
30  - 24 BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)
  • ETXETXIPIA DO CARMO, J.
 Deialdia 5
2020/03/06
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)
  • AYENSA BIENZOBAS, T.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
30  - 25 NOAIN (Pereira - Iturburua)
  • PEREIRA PALOMO, M.
  • ITURBURUA CORRALES, J.
2020/03/07
17:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)
  • ETXETXIPIA DO CARMO, J.
  • ORRIO LARREY, X.
30  - 8 BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)
  • LUMBRERAS DEL RIO, E.
  • SANZ TENEV, A.
2020/03/07
17:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • EKIZA USTARROZ, A.
30  - 20 NOAIN (Agudo - Caballero)
  • AGUDO CHOCARRO, J.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Ayensa - Rodriguez)   9 5 4 1 0 144 99
2 BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Ekiza)   8 5 3 2 0 134 112
3 NOAIN (Agudo - Caballero)   8 5 3 2 0 135 103
4 NOAIN (Pereira - Iturburua)   8 5 3 2 0 129 123
5 BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Orrio)   7 5 2 3 0 132 123
6 BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Sanz)   5 5 0 5 0 36 150