Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ SEIN 4. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/26
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN B
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
  • BERRAONDO AZKUE, O.
18  - 12 ANAITASUNA B
  • ILUNDAIN VARGAS, J.
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
2020/01/29
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI B
  • BURGUI IRIARTE, I.
  • SAENZ JUANENEA, E.
8  - 18 ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
2020/02/09
10:30
Aoiz - Toki Eder ANAITASUNA A
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
18  - 11 AOIZ A
  • LATASA BEROIZ, M.
  • DE GRACIA OROZ, J.
2020/02/23
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • BETELU SALICIO, I.
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
18  - 9 IK. SAN FERMIN A
  • VELASCO MARTINEZ, L.
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
 Deialdia 2
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
18  - 7 ANAITASUNA A
  • ILUNDAIN VARGAS, J.
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
2020/02/09
10:30
Aoiz - Toki Eder ANAITASUNA B
  • ABARTZUZA, A.
  • LANCIEGO BONAFAU, M.
15  - 18 AOIZ B
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • MARTIN VILLANUEVA, I.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN A
  • GARRALDA SOTERAS, M.
  • IBILTZIETA AMAT, J.
17  - 18 ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • ZARRANZ DOMEÑO, A.
2020/02/23
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • LOZANO RETA, B.
  • DE GRACIA OROZ, J.
8  - 18 IK. SAN FERMIN B
  • AZANZA MOSEN, U.
  • VELASCO MARTINEZ, L.
 Deialdia 3
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri AOIZ A
  • LATASA BEROIZ, M.
  • LOZANO RETA, B.
9  - 18 ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
2020/01/26
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ANAITASUNA A
  • ABARTZUZA, A.
  • VICENTE URRIZOLA, A.
8  - 18 IK. SAN FERMIN A
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
  • AZANZA MOSEN, U.
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • BURGUI IRIARTE, I.
15  - 18 ANAITASUNA B
  • ABARTZUZA, A.
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
2020/02/23
11:00
Aoiz - Toki Eder IK. SAN FERMIN B
  • VELASCO MARTINEZ, L.
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
18  - 12 AOIZ B
  • CLAVERIA ABADIANO, J.
  • MARTIN VILLANUEVA, I.
 Deialdia 4
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri AOIZ B
  • CLAVERIA ABADIANO, J.
  • MARTIN VILLANUEVA, I.
18  - 9 ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • BURGUI IRIARTE, I.
2020/01/29
18:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ANAITASUNA B
  • ABARTZUZA, A.
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
18  - 11 ANAITASUNA A
  • ILUNDAIN VARGAS, J.
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • MARTINEZ TORRES, O.
18  - 12 IK. SAN FERMIN B
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
  • VELASCO MARTINEZ, L.
2020/02/23
11:00
Aoiz - Toki Eder IK. SAN FERMIN A
  • AZANZA MOSEN, U.
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
18  - 8 AOIZ A
  • LATASA BEROIZ, M.
  • CLAVERIA UGALDE, O.
 Deialdia 5
2020/02/09
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • LATASA BEROIZ, M.
  • CLAVERIA UGALDE, O.
16  - 18 ANAITASUNA B
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
  • LANCIEGO BONAFAU, M.
2020/02/09
10:30
Aoiz - Toki Eder ANAITASUNA A
  • ABARTZUZA, A.
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
18  - 12 AOIZ B
  • CLAVERIA ABADIANO, J.
  • LOZANO RETA, B.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN B
  • EQUIZA PEJENAUTE, M.
  • LEZAUN MUTILVA, O.
18  - 7 ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • BURGUI IRIARTE, I.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
18  - 12 IK. SAN FERMIN A
  • AZANZA MOSEN, U.
  • GARRALDA SOTERAS, M.
 Deialdia 6
2020/01/29
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • CLAVERIA ABADIANO, J.
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
18  - 11 AOIZ A
  • LATASA BEROIZ, M.
  • DE GRACIA OROZ, J.
2020/01/29
18:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN B
  • LEZAUN MUTILVA, O.
  • IBILTZIETA AMAT, J.
9  - 18 IK. SAN FERMIN A
  • GARRALDA SOTERAS, M.
  • BERRIOZABAL SETUAIN, T.
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ANAITASUNA B
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
  • ABARTZUZA, A.
14  - 18 ILUN-BERRI A
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
  • LAREKI SANZ, I.
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • BURGUI IRIARTE, I.
6  - 18 ANAITASUNA A
  • ILUNDAIN VARGAS, J.
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
 Deialdia 7
2020/01/26
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN A
  • JAUREGUI ANSUATEGUI, A.
  • AZANZA MOSEN, U.
18  - 8 ANAITASUNA B
  • ILUNDAIN VARGAS, J.
  • ARDAIZ GASTEARENA, J.
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • LAREKI SANZ, I.
  • BALDA ARMENDARIZ, O.
14  - 18 AOIZ B
  • LATASA BEROIZ, M.
  • GONZALEZ LARREA, A.
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri AOIZ A
  • CLAVERIA UGALDE, O.
  • CLAVERIA ABADIANO, J.
18  - 7 ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, E.
  • BURGUI IRIARTE, I.
2020/01/26
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ANAITASUNA A
  • ABARTZUZA, A.
  • VICENTE URRIZOLA, A.
5  - 18 IK. SAN FERMIN B
  • VELASCO MARTINEZ, L.
  • BERRAONDO AZKUE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ILUN-BERRI A   13 7 6 1 0 122 80
2 IK. SAN FERMIN B   12 7 5 2 0 111 80
3 AOIZ B   12 7 5 2 0 114 94
4 IK. SAN FERMIN A   11 7 4 3 0 110 87
5 ANAITASUNA B   10 7 3 4 0 103 114
6 ANAITASUNA A   10 7 3 4 0 85 101
7 AOIZ A   8 7 1 6 0 81 115
8 ILUN-BERRI B   8 7 1 6 0 70 125