Itzuli
NKJ-4ª MAILA ESKUZ BINAKA 4ª MAILA KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/13
-
- Descanso   AOIZ
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ANAITASUNA
  • LANCIEGO BONAFAU, A.
  • LANCIEGO BONAFAU, M.
5  - 18 ILUN-BERRI A
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • LAREKI BLANCO, N.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ILUN-BERRI B
  • SAENZ JUANENEA, A.
  • MARTINEZ TORRES, H.
6  - 18 IK. SAN FERMIN
  • AZANZA MOSEN, U.
  • BERRAONDO AZKUE, O.
 Deialdia 2
2020/01/14
-
- ILUN-BERRI A   Descanso
2020/01/26
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin IK. SAN FERMIN
  • ALDAZ AZKUE, U.
  • LANDA HERNANDEZ, X.
18  - 5 ANAITASUNA
  • LANCIEGO BONAFAU, A.
  • LANCIEGO BONAFAU, M.
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri AOIZ
  • ANTON CORMENZANA, E.
  • PIÑEIRO MILLAN, S.
15  - 18 ILUN-BERRI B
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • SAENZ JUANENEA, A.
 Deialdia 3
2020/01/15
-
- Descanso   ILUN-BERRI B
2020/02/09
10:30
Aoiz - Toki Eder ANAITASUNA
  • LANCIEGO BONAFAU, A.
  • AIZPURUA SANMARTIN, H.
14  - 18 AOIZ
  • ANTON CORMENZANA, E.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
2020/02/16
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin ILUN-BERRI A
  • LAREKI BLANCO, N.
  • BURGUI IRIARTE, O.
14  - 18 IK. SAN FERMIN
  • LANDA HERNANDEZ, X.
  • AZANZA MOSEN, U.
 Deialdia 4
2020/01/16
-
- Descanso   IK. SAN FERMIN
2020/01/26
10:00
Lumbier - Ilumberri AOIZ
  • ANTON CORMENZANA, E.
  • PIÑEIRO MILLAN, S.
5  - 18 ILUN-BERRI A
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • LAREKI BLANCO, N.
2020/02/02
00:00
Pamplona - Anaitasuana S.D.C.R. ILUN-BERRI B
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • BURGUETE ARANDA, O.
18  - 7 ANAITASUNA
  • LANCIEGO BONAFAU, A.
  • LANCIEGO BONAFAU, M.
 Deialdia 5
2020/01/17
-
- ANAITASUNA   Descanso
2020/01/29
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • LAREKI BLANCO, N.
18  - 7 ILUN-BERRI B
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • SAENZ JUANENEA, A.
2020/02/23
11:00
Aoiz - Toki Eder IK. SAN FERMIN
  • LANDA HERNANDEZ, X.
  • ALDAZ AZKUE, U.
18  - 10 AOIZ
  • LIZOAIN ROTA, U.
  • ANTON CORMENZANA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IK. SAN FERMIN   8 4 4 0 0 72 35
2 ILUN-BERRI A   7 4 3 1 0 68 35
3 ILUN-BERRI B   6 4 2 2 0 49 58
4 AOIZ   5 4 1 3 0 48 68
5 ANAITASUNA   4 4 0 4 0 31 72