Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA KIMU 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/18
-
- Descanso   REDIN (Moncada - Asiain)
2020/01/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Urrutia - Mendigutxia)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, J.
30  - 25 S.IGNACIO (Ugarte - SaragŁeta)
  • UGARTE GARCIA, I.
  • SARAGUETA MUI—O, F.
 Deialdia 2
2020/02/01
-
- Descanso   S.IGNACIO (Ugarte - SaragŁeta)
2020/02/01
10:00
Pamplona - Larraina REDIN (Moncada - Asiain)
  • MONCADA OLLERO, J.
  • ASIAIN EZQUER, I.
25  - 30 S.IGNACIO (Urrutia - Mendigutxia)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, J.
 Deialdia 3
2020/02/08
-
- S.IGNACIO (Urrutia - Mendigutxia)   Descanso
2020/02/08
10:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Ugarte - Saragüeta)
  • UGARTE GARCIA, I.
  • SARAGUETA MUI—O, F.
24  - 30 REDIN (Moncada - Asiain)
  • MONCADA OLLERO, J.
  • ASIAIN EZQUER, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Urrutia - Mendigutxia)   4 2 2 0 0 60 50
2 REDIN (Moncada - Asiain)   3 2 1 1 0 55 54
3 S.IGNACIO (Ugarte - SaragŁeta)   2 2 0 2 0 49 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/18
-
- Descanso   LARRAINA (Tellechea -Garmendia)
2020/01/19
10:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Ansoain - Mendivil)
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
  • MENDIVIL PURROY, I.
30  - 21 TENIS (Ansoain - Iraburu)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • IRABURU MARTINEZ, J.
 Deialdia 2
2020/02/01
-
- Descanso   TENIS (Ansoain - Iraburu)
2020/02/01
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Tellechea -Garmendia)
  • TELLECHEA REMACHA, I.
  • GARMENDIA GO—I, G.
26  - 30 S.IGNACIO (Ansoain - Mendivil)
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
  • MENDIVIL PURROY, I.
 Deialdia 3
2020/02/08
-
- S.IGNACIO (Ansoain - Mendivil)   Descanso
2020/02/09
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (Ansoain - Iraburu)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • IRABURU MARTINEZ, J.
28  - 30 LARRAINA (Tellechea -Garmendia)
  • TELLECHEA REMACHA, I.
  • GARMENDIA GO—I, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Ansoain - Mendivil)    4 2 2 0 0 60 47
2 LARRAINA (Tellechea -Garmendia)   3 2 1 1 0 56 58
3 TENIS (Ansoain - Iraburu)   2 2 0 2 0 49 60