Itzuli
NKJ - TRINKETE TRINKETE ESKUZ GAZTEAK BINAKA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/18
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)
2020/01/18
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
40  - 25 P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda)
  • LIZARRAGA OLCOZ, O.
  • GARRALDA MENDAZA, J.
2020/01/18
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ERREKA (Bueno - Bueno)
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
12  - 40 ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
 Deialdia 2
2020/01/25
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda)   Descanso
2020/01/25
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
20  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2020/01/25
09:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
40  - 10 ERREKA (Bueno - Bueno)
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
 Deialdia 3
2020/01/31
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda) 40  - 0 * ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)
*Equipo no presentado
2020/01/31
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
28  - 40 PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
2020/02/01
-
- Descanso   ERREKA (Bueno - Bueno)
 Deialdia 4
2020/02/07
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
40  - 29 P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda)
  • LIZARRAGA OLCOZ, O.
  • GARRALDA MENDAZA, J.
2020/02/07
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ERREKA (Bueno - Bueno)
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • BUENO BARBARIN, E.
16  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2020/02/08
-
- Descanso   ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)
 Deialdia 5
2020/02/14
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
12  - 40 PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
2020/02/14
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda)
  • LIZARRAGA OLCOZ, O.
  • GARRALDA MENDAZA, J.
40  - 13 ERREKA (Bueno - Bueno)
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • BUENO BARBARIN, I.
2020/02/15
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PAZ ZIGANDA (Lakabe - Prim)   8 4 4 0 0 160 79
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut-Pernaut)   7 4 3 1 0 148 101
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - Garralda)   6 4 2 2 0 134 93
4 ESTERIBAR (Murillo - Lazkoz)   4 3 1 2 1 72 132
5 ERREKA (Bueno - Bueno)   4 4 0 4 0 51 160